-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рослини в горщиках- ID: UA-2026-09-01-011998-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258794
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-01-011994-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258791
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії...×-
Послуги з організації харчування Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-09-01-011993-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258789
КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ СЕРГІЯ ЛИСЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561019ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-01-011992-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258788
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кулер для води з підстаканником- ID: UA-2026-09-01-011988-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258786
Державне некомерційне підприємство "Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 23598715ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани компресійні- ID: UA-2026-09-01-011987-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258785
КП ВУВКГ ЄДРПОУ: 24388032ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель та кабельний канал (Код ДК 021:2015 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)- ID: UA-2026-09-01-011986-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258784
Ліцей № 38 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22350232ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста, Суміш компотна заморожена, Повидло, Зелений горошок заморожений- ID: UA-2026-09-01-011989-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258783
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування комп'ютерної програми "M.E.Doc"- ID: UA-2026-09-01-011985-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258782
Національний природний парк "Зачарований край" ЄДРПОУ: 36484564ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для організації та проведення тренінгу «Розв’язування астрономічних задач» в меж...×-
Матеріали для організації та проведення тренінгу «Розв’язування астрономічних задач» в межах Відкритої освітньої лабораторії
- ID: UA-2026-09-01-011984-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258781
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 32210000-8 Обладнання для телерадіомовленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби (ящики, кришки для ящиків, тази, контейнери)- ID: UA-2026-09-01-011983-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258780
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів(7)
- ID: UA-2026-09-01-011981-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258779
Борсуківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622315ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-01-011982-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258778
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція теплових пунктів в житловому будинку ОСББ «Русанівський бульвар 4» за адресо...×-
Реконструкція теплових пунктів в житловому будинку ОСББ «Русанівський бульвар 4» за адресою: Русанівський бульвар, 4, м. Київ (Код ДК 021:2015: 45454000-4-Реконструкція)
- ID: UA-2026-09-01-011980-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258777
КП "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" ЄДРПОУ: 25772436ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури- ID: UA-2026-09-01-011978-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258776
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпекиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 00:00)
-