-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коров'яче пастеризоване- ID: UA-2026-09-05-000736-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303648
ДЕНИСІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ В.В.ЛЕСЕВИЧА ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23280597ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія Масляна раф. 5л(4,6кг), Олія Масляна рафінована 2л(1,84кг)- ID: UA-2026-09-05-000735-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303647
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні. Арматура до зливного бачка кл...×-
ДК 021:2015:- 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні. Арматура до зливного бачка клапан нтж.под.води. Відповідно до договору №923 від 05.09. 2026року
- ID: UA-2026-09-05-000734-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303646
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 30х65, Індивідуальна упак...×-
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 30х65, Індивідуальна упаковка
- ID: UA-2026-09-05-000733-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303645
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2026-09-05-000732-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303644
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування аналізатора електролітів LabAnalyt 910С Plus за кодом...×-
Послуги з технічного обслуговування аналізатора електролітів LabAnalyt 910С Plus за кодом ДК 021:2015: 50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання
- ID: UA-2026-09-05-000730-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303643
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ЕНДОКРИННОЇ ПАТОЛОГІЇ ІМ.В.Я. ДАНИЛЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012131ДК 021:2015: 50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реставрація та заправка картриджів- ID: UA-2026-09-05-000731-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303642
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02005467ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля пізня- ID: UA-2026-09-05-000729-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303641
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФУДСЕРВІС" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35271754ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44530000-4 Кріпильні деталі. Крючок в крапку маленький ЗОЛОТО. Відповідно до...×-
ДК 021:2015:- 44530000-4 Кріпильні деталі. Крючок в крапку маленький ЗОЛОТО. Відповідно до договору №922 від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000728-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303640
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці латексні- ID: UA-2026-09-05-000727-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303639
ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2026-09-05-000726-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303638
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44420000-0 Будівельні товари. Піна монтажна проф. 70л/880. Відповідно до до...×-
ДК 021:2015:- 44420000-0 Будівельні товари. Піна монтажна проф. 70л/880. Відповідно до договору №921 (АЗ) від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000725-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303637
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ваг.Манна крупа, Крохмаль Літа 500г- ID: UA-2026-09-05-000724-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303636
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-05-000722-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303635
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віник сорго- ID: UA-2026-09-05-000723-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303634
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -