-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршрут...×-
Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршруту: село Угорськ – село Цеценівка
- ID: UA-2026-08-31-008430-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241712
ДК 021:2015: 60112000-6 Послуги громадського автомобільного транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові вироби- ID: UA-2026-08-31-008433-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241710
ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій EPSON L3270- ID: UA-2026-08-31-008429-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241709
Регіональний ландшафтний парк "Верхньодністровські бескиди ЄДРПОУ: 35988441ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувачі- ID: UA-2026-08-31-008435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241708
ДК 021:2015: 42996400-8 ЗмішувачіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - А...×-
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Саморозширюваний стент для периферичних судин (НК 024:2023 47932 - Стент для периферичних артерій металевий непокритий; НК 031:2024 P07040202 СТЕНТИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН); Балонний катетер для дилатації периферичних судин з покриттям, що містить лікарський засіб (НК 024:2023 62551 - Катетер балонний для ангіопластики периферичних артерій, який виділяє лікарський засіб; НК 031:2024 C010402020101 - БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРКУТАННОЇ ТРАНСЛЮМІНАЛЬНОЇ АНГІОПЛАСТИКИ (PTA))
- ID: UA-2026-08-31-008426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241707
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-008428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241706
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пристрої відображення інформації- ID: UA-2026-08-31-008436-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241705
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки (ріжуче полотно до мотоко...×-
ДК 021:2015 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки (ріжуче полотно до мотокоси)
- ID: UA-2026-08-31-008446-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241704
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
LED світильник підвісний лінійний- ID: UA-2026-08-31-008431-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241703
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Поточний ремонт проти...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Поточний ремонт протирадіаційного укриття вбудованого в 9-поверховий житловий будинок №67823 за адресою:м.Рівне, вул.Мазепи, 20 (Коригування)"
- ID: UA-2026-08-31-008452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241702
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕКОМСЕРВІС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13977216ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт кутових шліфмашин- ID: UA-2026-08-31-008448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241701
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 03359701ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Білизна Хлорекс 900гр)- ID: UA-2026-08-31-008405-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241700
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОХВИЦЯ-СЕРВІС" ЛОХВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40236921ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (талони) (ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти )- ID: UA-2026-08-31-008408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241698
МКП "Центр стерилізації тварин" ЄДРПОУ: 40462997ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панірувальні сухарі- ID: UA-2026-08-31-008409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241693
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛОКАЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"ЛОКАЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20131856ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матраци 39140000-5 Меблі для дому 39143112-4 — Матраци- ID: UA-2026-08-31-008444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241692
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44627394ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -