-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( гофра для унітазу)- ID: UA-2026-09-04-011609-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300289
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради ЄДРПОУ: 44045606ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Юридичні послуги- ID: UA-2026-09-04-011589-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300288
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок будівельний річковий- ID: UA-2026-09-04-011606-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300282
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 14211000-3 ПісокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 :44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, дюбель-цвях, дюбель-гачок).- ID: UA-2026-09-04-011595-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300281
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Асвальтобетонна крихта- ID: UA-2026-09-04-011608-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300279
ПОНОРНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412567ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран- ID: UA-2026-09-04-011597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300278
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43956750ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (йогурт, сметана)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника...×-
«Продукти харчування (йогурт, сметана)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «15550000-8 Молочні продукти різні »
- ID: UA-2026-09-04-011601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300276
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтувальний стенд BRIGHT LC810 та балансувальний стенд BRIGHT СВ10GBS- ID: UA-2026-09-04-011593-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300275
Новодністровська міська рада ЄДРПОУ: 05398510ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з надання прав та обов`язків утримувача вагонів та про включення вагонів до систем...×-
Послуга з надання прав та обов`язків утримувача вагонів та про включення вагонів до системи управління технічним обслуговуванням (MMS) суб`єктом, відповідальним за технічне обслуговування (ECM)
- ID: UA-2026-09-04-011596-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300273
Філія "Центр транспортної логістики" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40123465ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль алкідна ПФ-115П біла глінцева ТМ DekArt-0.9 кг- ID: UA-2026-09-04-011591-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300272
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КОРОСТЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№71)" ЄДРПОУ: 08563346ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-04-011588-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300270
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590725ДК 021:2015: 39820000-6 Органічні поверхнево активні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення інформаційної продукції ( банер 1100х1780мм)- ID: UA-2026-09-04-011598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300269
ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04344156ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом способом у приміщенні КЗ Ч...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом способом у приміщенні КЗ Чернеччинський дошкільний навчальний заклад «Чайка» Чернеччинської сільської ради (цемент)
- ID: UA-2026-09-04-011600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300268
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі , трубопроводи, труби , обсадні труби ,тюбінги та супутні вироби (тр...×-
44160000-9 Магістралі , трубопроводи, труби , обсадні труби ,тюбінги та супутні вироби (труба) - придбання матеріалів для ремонту водомережі
- ID: UA-2026-09-04-011587-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300266
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці...×-
Консультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці (електробезпека) (код за ЄЗС ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-04-011590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300265
Комунальне некомерційне підприємство "Ічнянський центр первинної медико - санітарної допомоги" Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 39089416ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -