-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальн...×-
ДК 021:2015 – 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальної мережі)
- ID: UA-2026-09-02-013121-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271855
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22983575ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста качанна- ID: UA-2026-09-02-013122-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271854
Комунальне некомерційне підприємство "Липоводолинська лікарня" Липоводолинської селищної рад Сумської області ЄДРПОУ: 02007561ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита комбінована GASTLE CPG-60В- ID: UA-2026-09-02-013120-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271851
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35078510ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1613XPL)- ID: UA-2026-09-02-013114-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271848
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вертикальні жалюзі- ID: UA-2026-09-02-013119-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271847
Спеціалізована школа I-III ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо математичних наук Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03875354ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по площі Перемоги (від будівлі № 2 до будівлі № 5) в місті Дергач...×-
Поточний ремонт тротуару по площі Перемоги (від будівлі № 2 до будівлі № 5) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-013112-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271846
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія рафінована- ID: UA-2026-09-02-013115-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271845
Хмельницький заклад дошкільної освіти№1 "Капітошка" ЄДРПОУ: 35605307ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-013111-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271844
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавки для укриття (за кодом ДК 021:2015 - 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і...×-
Лавки для укриття (за кодом ДК 021:2015 - 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-09-02-013116-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271843
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, СІМ'Ї ТА ЄДНОСТІ УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 03562649ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти- ID: UA-2026-09-02-013110-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271842
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-09-02-013113-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271841
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з моніторингу та оцінки проєктів з використання малого гранту для надання послуг с...×-
Послуга з моніторингу та оцінки проєктів з використання малого гранту для надання послуг сім'ям з дітьми та дітям та /або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-02-013109-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271840
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 71620000-0 Аналітичні послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дріжджі хлібопекарські (сухі) вагові- ID: UA-2026-09-02-013107-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271839
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
борошно, крупа гречана,пшоно,крупа пшенична Артек,рис,вівсяна крупа,ячмінна крупа- ID: UA-2026-09-02-013099-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271838
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГОПЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26176601ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ковбаса напівкопчена з свинини, яловичини сорт вищий; Шинка варено-копчена, свинина, сорт...×-
Ковбаса напівкопчена з свинини, яловичини сорт вищий; Шинка варено-копчена, свинина, сорт вищий; Грудинка варено-копчена, свинина, сорт вищий; Сардельки з свинини, яловичини, сорт вищий;
- ID: UA-2026-09-02-013100-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271836
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-