-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фарба код ДК 021:2015 «44810000-1 Фарби»- ID: UA-2026-08-31-010149-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243444
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–11 класів та вихованців пільгових категорій дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади)
- ID: UA-2026-08-31-010172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243441
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з підготовки та перевірки знань- ID: UA-2026-08-31-010166-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243438
Комунальне некомерційне підприємство "Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги" Свеської селищної ради ЄДРПОУ: 44354684ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мишка ,A4 Tech OP-720 USB,Чорна- ID: UA-2026-08-31-010168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243437
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45891616ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, придбання матеріалів для бензокос для ут...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, придбання матеріалів для бензокос для утримання в належному стані територій населеного пункту (Косильна струна квадратна 3,0мм*271м).
- ID: UA-2026-08-31-010165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243436
ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИЖНЬОЛАННІВСЬКЕ" ЄДРПОУ: 40507435ДК 021:2015: 19720000-9 Синтетичні волокнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та сантехнічні роботи- ID: UA-2026-08-31-010145-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243434
Новокальчевська сільська рада об'єднана територіальна громада Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 40146330ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування шкільних автобусів- ID: UA-2026-08-31-010138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243433
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-010143-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243431
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП струменевий...×-
придбання фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП струменевий А4 кольоровий Epson L3260, БФП струменевий А4 кольоровий з Wi-Fi Epson L3560)
- ID: UA-2026-08-31-010136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243430
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944723ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диван кутовий- ID: UA-2026-08-31-010132-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243426
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи кошторисної частини проекту будівництва: "Реконструкція частини...×-
Проведення експертизи кошторисної частини проекту будівництва: "Реконструкція частини нежитлової будівлі під амбулаторію ЗПМС Миргородської міської ради ЦПМСД за адресою: вул. Конезаводська, 4 в с. Дібрівка Полтавської області"
- ID: UA-2026-08-31-010152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243425
Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради ЄДРПОУ: 45318469ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні органічні хімічні речовини 3- ID: UA-2026-08-31-010122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243423
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-010148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243421
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрочайник 1л металевий Ardesto- ID: UA-2026-08-31-010150-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243419
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням ві...×-
Електродерматом ДК-717 (або еквівалент) код НК 024:2023 – 11179 - Дерматом із живленням від мережі , ДК 021:2015 код 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-08-31-010159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243418
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ′ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734575ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-