-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-04-013848-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302516
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антисептичні засоби (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)- ID: UA-2026-09-04-013849-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302514
Середня загальноосвітня школа №32 ЄДРПОУ: 20834306ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-013844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302513
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор (код ДК 021:2015 15830000-5 Цукор і супутня продукція)- ID: UA-2026-09-04-013846-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302511
Державна установа "Інститут Дерматології та венерології Національної Академії Медичних Наук України" ЄДРПОУ: 02012160ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пружини- ID: UA-2026-09-04-013842-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302510
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38107486ДК 021:2015: 44550000-0 ПружиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабель вита пара UTP кат 5е внутрішня мідь- ID: UA-2026-09-04-013843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302509
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 31310000-2 Мережеві кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки (мішок 25 кг); Клей для газоблоку (мішок 25 кг)- ID: UA-2026-09-04-013841-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302508
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче- ID: UA-2026-09-04-013840-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302507
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ШВВП 3 х 2,5 ПК.- ID: UA-2026-09-04-013839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302506
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Роз`єм живлення колодка- ID: UA-2026-09-04-013838-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302505
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дообладнання системи відеоспостереження, прокладання додаткових 110 метрів кабелю, монтаж...×-
Дообладнання системи відеоспостереження, прокладання додаткових 110 метрів кабелю, монтаж відео перетворювача та налаштування системи на об’єкті: Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей №26 Луцької міської ради»
- ID: UA-2026-09-04-013837-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302504
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №26 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 23253324ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картопля, сочевиця суха, горох зелений сухий, квасоля біла- ID: UA-2026-09-04-013835-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302503
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-04-013836-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302502
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цифрова портативна радіостанція Motorola R7a VFH- ID: UA-2026-09-04-013825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302501
Військова частина А2900 ЄДРПОУ: 26616327ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясо- ID: UA-2026-09-04-013834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302500
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -