-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обмежувач швидкості 0,5 м/с (ДК 021:2015: 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладн...×-
Обмежувач швидкості 0,5 м/с (ДК 021:2015: 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
- ID: UA-2026-09-03-005563-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279006
Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання Ковельської міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 01982940ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора -навантажувача, реєстраційний номер 39004ВН, марка CFTERPILLAR428E- ID: UA-2026-09-03-005575-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279005
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ №2" ЄДРПОУ: 05519847ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з геодезичних вишукувань гідрологічного заказника місцевого значення «Заплава річк...×-
Послуги з геодезичних вишукувань гідрологічного заказника місцевого значення «Заплава річки Стир» на території Ярославицької сільської ради Дубенського району Рівненської області
- ID: UA-2026-09-03-005564-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279002
ЯРОСЛАВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04386901ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля (картопля, квасоля)- ID: UA-2026-09-03-005562-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279001
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини- ID: UA-2026-09-03-005561-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279000
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44060556ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передрейсового медичного огляду водія- ID: UA-2026-09-03-005551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278998
Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу "ПОЛІССЯ" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41094687ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дитяча гірка пластикова 3 м- ID: UA-2026-09-03-005543-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278995
ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-03-005556-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278992
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41066136ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка самокл. бітумна AQUATAPE 25смх10м- ID: UA-2026-09-03-005552-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278991
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перегородки сантехнічні- ID: UA-2026-09-03-005554-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278985
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до військового майна (автомобільної техніки)- ID: UA-2026-09-03-005545-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278983
ДП Військова частина А2129 ЄДРПОУ: 07897921ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
деревина дров’яна (ПВ дуб 1 групи неколоті)- ID: UA-2026-09-03-005539-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278982
Департамент освіти Луцької міської ради ЄДРПОУ: 44186267ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-005535-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278980
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення та обслуговування тахографів- ID: UA-2026-09-03-005528-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278979
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45802725ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4...×-
Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Ацикловір таблетки по 200 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг, Кеторолак таблетки,вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 160 мг, Аторвастатин, таблетки, по 20 мг, Ацетилцистеїн таблетки по 600 мг, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 5 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 10 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Сульфаметоксазол/триметоприм таблетки по 400 мг/80 мг, Валсартан/гідрохлортіазид 80 мг/12.5 мг таблетки в/о, Валсартан/гідрохлортіазид таблетки 160 мг/12,5 мг
- ID: UA-2026-09-03-005520-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278978
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-