-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передрейсового медичного огляду водія- ID: UA-2026-09-03-005551-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278998
Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу "ПОЛІССЯ" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41094687ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дитяча гірка пластикова 3 м- ID: UA-2026-09-03-005543-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278995
ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка самокл. бітумна AQUATAPE 25смх10м- ID: UA-2026-09-03-005552-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278991
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перегородки сантехнічні- ID: UA-2026-09-03-005554-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278985
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до військового майна (автомобільної техніки)- ID: UA-2026-09-03-005545-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278983
ДП Військова частина А2129 ЄДРПОУ: 07897921ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-005535-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278980
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4...×-
Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Ацикловір таблетки по 200 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг, Кеторолак таблетки,вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 160 мг, Аторвастатин, таблетки, по 20 мг, Ацетилцистеїн таблетки по 600 мг, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 5 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 10 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Сульфаметоксазол/триметоприм таблетки по 400 мг/80 мг, Валсартан/гідрохлортіазид 80 мг/12.5 мг таблетки в/о, Валсартан/гідрохлортіазид таблетки 160 мг/12,5 мг
- ID: UA-2026-09-03-005520-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278978
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2026-09-03-005523-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278976
Шацький лісовий фаховий коледж ім. В. В. Сулька ЄДРПОУ: 00993998ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Летичівського ліцею №3 Летичівської селищної ради Хмельницьког...×-
Поточний ремонт приміщення Летичівського ліцею №3 Летичівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області( харчоблок).
- ID: UA-2026-09-03-005538-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278975
Летичівський ліцей №3 ЄДРПОУ: 22780145ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комунальні послуги, а саме :Послуги операції з побутовими відходами (захоронення та переве...×-
Комунальні послуги, а саме :Послуги операції з побутовими відходами (захоронення та перевезення)
- ID: UA-2026-09-03-005526-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278974
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАРК КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38658739ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао;шоколад та цукрові кондитерські вироби (какао)- ID: UA-2026-09-03-005527-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278973
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за поточним ремонтом дороги по вул. Нижня Рибна в с. Осташки...×-
Здійснення технічного нагляду за поточним ремонтом дороги по вул. Нижня Рибна в с. Осташки Хмельницького району Хмельницької області За кодом CPV за ДК 021:2015: 71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
- ID: UA-2026-09-03-005531-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278969
Чорноострівська селищна рада ЄДРПОУ: 04403901ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-09-03-005530-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278968
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль картопляний 500г (згідно ДК 021:2015 160620000-0 Крохмалі та крохм...×-
Крупа манна, крохмаль картопляний 500г (згідно ДК 021:2015 160620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти )
- ID: UA-2026-09-03-005537-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278967
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вікно металопластикове- ID: UA-2026-09-03-005533-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278966
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -