-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл газу- ID: UA-2026-08-31-011678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244960
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги електронної системи хронометражу (Код ДК 021:2015: 51210000-7 - Послуги зі встанов...×-
Послуги електронної системи хронометражу (Код ДК 021:2015: 51210000-7 - Послуги зі встановлення вимірювального обладнання) для забезпечення проведення веломарафону «Gran Fondo»
- ID: UA-2026-08-31-011686-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244959
ДК 021:2015: 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК:021:2015- 31440000-2 Акумуляторні батареї (АКБ VEGA 140АН 95ОА 12V для Пониквянсько...×-
ДК:021:2015- 31440000-2 Акумуляторні батареї (АКБ VEGA 140АН 95ОА 12V для Пониквянської гімназії Бродівської міської ради)
- ID: UA-2026-08-31-011681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244952
Відділ освіти Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 44143490ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення до умивальника- ID: UA-2026-08-31-011685-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244951
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244950
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38310000-1 - Високоточні терези- ID: UA-2026-08-31-011680-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244949
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини крім двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BL...×-
Запасні частини крім двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
- ID: UA-2026-08-31-011667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244946
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізоване водопостачання- ID: UA-2026-08-31-011671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244944
Головне управління статистики у Вінницькій області ЄДРПОУ: 02359395ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення тіл померлих за межами міста (Запорізька область)- ID: UA-2026-08-31-011674-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244942
КП «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25012889ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Моноблок сенсорний у комплекті з клавіатурою та мишкою- ID: UA-2026-08-31-011663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244938
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-08-31-011662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244937
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учасників навчально-тренувальних зборів з богатирського б...×-
Послуги з організації харчування учасників навчально-тренувальних зборів з богатирського багатоборства серед ветеранів війни. За кодом ДК 021:2015:55310000-6 Послуги ресторанного обслуговування
- ID: UA-2026-08-31-011656-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244935
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244934
Лучинецька гімназія Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 25501855ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-08-31-011652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244932
Управління Служби безпеки України в Харківській області ЄДРПОУ: 20001711ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадових осіб із загального курсу з охорони праці; Навчання по НПАОП; Навчання п...×-
Навчання посадових осіб із загального курсу з охорони праці; Навчання по НПАОП; Навчання по електробезпеці ПБЕЕС, ПЕЕЗ; Навчання по електробезпеці ПТЕЕС з видачею посвідчень.
- ID: UA-2026-08-31-011660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244931
Хмельницький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21314240ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -