-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238160
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-004866-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238159
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004865-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238158
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протигрибковий засіб "Пума"- ID: UA-2026-08-31-004858-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238156
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вишка тура ТЕХПРОМ 1,2Х2,0 5+1- ID: UA-2026-08-31-004859-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238154
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-08-31-004863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238151
СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 00720148ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238150
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з виконання музичних творів- ID: UA-2026-08-31-004860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238149
Хмельницька обласна філармонія ЄДРПОУ: 02225890ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стакани одноразового викоритсання- ID: UA-2026-08-31-004852-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238146
Комунальний заклад «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» ЄДРПОУ: 42158002ДК 021:2015: 39222120-1 Стакани одноразового використанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-08-31-004853-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238145
ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЧОВ)- ID: UA-2026-08-31-004846-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238144
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульковий- ID: UA-2026-08-31-004841-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238142
Відділ культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради ЄДРПОУ: 05534367ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва- ID: UA-2026-08-31-004842-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238140
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАЛИЙ ГРУПОВИЙ БУДИНОК „СВІТАНОК“» ЄДРПОУ: 24847913ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту ліфтів. м. Запоріжжі, вул. Перемоги 78- ID: UA-2026-08-31-004849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238139
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-08-31-004850-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238138
КУ "ЦНСП" Батуринської міської ради ЄДРПОУ: 43912712ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -