-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-007173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240472
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, обезголовлений, 300-600г, ДСТУ 4868, Філе хека с/м, без шкіри, 200-300г, ДСТУ 437...×-
Хек с/м, обезголовлений, 300-600г, ДСТУ 4868, Філе хека с/м, без шкіри, 200-300г, ДСТУ 4379
- ID: UA-2026-08-31-007180-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240471
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44143092ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги інтернету- ID: UA-2026-08-31-007169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240467
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-007172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240466
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша кат...×-
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590
- ID: UA-2026-08-31-007171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240464
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44143092ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-08-31-007185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240463
Комунальний заклад комбінованого типу "Вишгородський заклад дошкільної освіти "Золотий ключик" Вишгородської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 19406087ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з впорядкування документів підприємства, відповідний код 92512000-3.- ID: UA-2026-08-31-007175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240461
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1628" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03351898ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39830000-9 "Продукція для чищення" (мило господарське, миючий засіб,...- ID: UA-2026-08-31-007178-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240460
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги їдалень- ID: UA-2026-08-31-007176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240459
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по обслуговуванню дизель-генератора резервного живлення- ID: UA-2026-08-31-007186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240458
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-007151-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240453
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги пов'яз...×-
ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги пов'язані з системами та підтримкою інтернет-сайту Університетської клініки (https://nmuclinic.org.ua/))
- ID: UA-2026-08-31-007156-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240450
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця ЄДРПОУ: 02010787ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
організація поштових відправлень- ID: UA-2026-08-31-007164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240449
ВОЛИНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК ЄДРПОУ: 05384376ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга із ремонту принтера за кодом СPV ДК 021:2015-50320000-4 Послуги з ремонту і техніч...×-
Послуга із ремонту принтера за кодом СPV ДК 021:2015-50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
- ID: UA-2026-08-31-007165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240448
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги ремонту авто Skoda- ID: UA-2026-08-31-007161-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240446
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -