-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів- ID: UA-2026-09-01-010118-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256918
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція- ID: UA-2026-09-01-010115-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256917
Інститут проблем математичних машин і систем НАН України ЄДРПОУ: 05417503ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля.- ID: UA-2026-09-01-010121-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256916
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26227576ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-010119-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256915
Відділ освіти Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 41761455ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-01-010113-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256914
Гуманітарний відділ Заводської селищної ради ЄДРПОУ: 40224015ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-01-010083-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256913
Державна установа "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38461727ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект водозахисного спецодягу- ID: UA-2026-09-01-010110-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256912
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-01-010106-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256911
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242717ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка нейлонова, ганчірка мікрофібра, набір губок (5шт), насадка для швабри, відро віджим...×-
Щітка нейлонова, ганчірка мікрофібра, набір губок (5шт), насадка для швабри, відро віджим 12літр.Горизонт, відро оцинковане 10літр., тарілки одноразові
- ID: UA-2026-09-01-010107-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256910
Понінківська селищна рада ЄДРПОУ: 04404935ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний, аварійний ремонт ліфта в житловому будинку ОСББ «Мирний, 21» по проспекту Мир...×-
Капітальний, аварійний ремонт ліфта в житловому будинку ОСББ «Мирний, 21» по проспекту Миру, 21 в м. Житомирі
- ID: UA-2026-09-01-010100-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256909
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "МИРНИЙ, 21" ЄДРПОУ: 40309245ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-01-010099-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256908
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-01-010105-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256907
Національний університет "Чернігівська політехніка" ЄДРПОУ: 05460798ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
WD-40 а 400, ad-Blue 10 л, очисник карбюратора- ID: UA-2026-09-01-010101-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256906
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідроакумулятор 24л ZILMET PRO з фіксованою мембраною .- ID: UA-2026-09-01-010109-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256901
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки, код ДК 021:2015:50310000-1 (Заправка та...×-
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки, код ДК 021:2015:50310000-1 (Заправка та ремонт картриджів)
- ID: UA-2026-09-01-010087-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256899
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЕЦЬКА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43188153ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -