-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2026-09-04-012050-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300726
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЛАДИЖИНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№39)» ЄДРПОУ: 08562565ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по ремонту прибора Тірас-8 П та заміні акумулятора в системі пожежної сигналізації...×-
Послуги по ремонту прибора Тірас-8 П та заміні акумулятора в системі пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу
- ID: UA-2026-09-04-012055-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300718
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 02000381ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV)15550000-8 - Молочні продукти різні (сметана)- ID: UA-2026-09-04-012052-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300717
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Світанок" ЗОР ЄДРПОУ: 20520836ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них- ID: UA-2026-09-04-012041-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300716
КНП "Білопільська міська лікарня" ЄДРПОУ: 02007489ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каден...×-
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Леоніда Каденюка,30) (тридцять)
- ID: UA-2026-09-04-012039-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300714
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21425063ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції (постер для сітілайта)- ID: UA-2026-09-04-012037-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300712
Виконавчий комітет Сумської міської ради ЄДРПОУ: 04057942ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) (згідно коду ДК 021:2015 32420000-3 - Мережеве о...×-
Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE (RB960PGS) (згідно коду ДК 021:2015 32420000-3 - Мережеве обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-011956-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300710
Військова частина А5018 ЄДРПОУ: 26640056ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (яйця столові курячі)», код відповідно до Єдиного закупівельного слов...×-
«Продукти харчування (яйця столові курячі)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція»
- ID: UA-2026-09-04-012042-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300708
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-04-012036-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300707
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани,...×-
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани, Жашківської МТГ ТП 55
- ID: UA-2026-09-04-012034-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300705
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лічильник електричної енергії- ID: UA-2026-09-04-012023-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300704
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Арбузинської селищної ради ЄДРПОУ: 20884550ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісоматеріали- ID: UA-2026-09-04-012035-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300703
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради ЄДРПОУ: 44125214ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету хімії Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 за адресою:...×-
Поточний ремонт кабінету хімії Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 за адресою: м.Бердичів, вул. Джозефа Конрада, 3
- ID: UA-2026-09-04-012022-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300702
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Габіони модульні, зі сталевого дроту- ID: UA-2026-09-04-012028-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300700
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О...×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О0503 Олександрівка - Єлизаветівка - Надія км 5+800- км 24+100
- ID: UA-2026-09-04-012029-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300698
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-