-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні товари та супутні вироби- ID: UA-2026-09-04-013988-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302656
Ліцей "Троєщина" Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22906267ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табурет- ID: UA-2026-09-04-013987-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302655
БРОВАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМ. С.І. ОЛІЙНИКА БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22208557ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням; Послуги...×-
ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням; Послуги інформатизації (хостинг та підтримка сайту Верхньопетровецького ЗДО "Зіронька")
- ID: UA-2026-09-04-013986-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302654
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Петровецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 44026101ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 25.06.2026 року № 1-19-2026-001394 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-09-04-013985-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302652
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-04-013982-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302651
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15400000-2 Олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування трактора КИЙ-14102 для забезпечення потреб б...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування трактора КИЙ-14102 для забезпечення потреб благоустрою населених пунктів Розвадівської сільської ради
- ID: UA-2026-09-04-013981-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302650
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЗВАДІВСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОЗВАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ CТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 31323552ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Техогляд шкільного автобуса- ID: UA-2026-09-04-013983-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302649
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-04-013980-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302648
БЕДЕВЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕДЕВЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452430ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканина- ID: UA-2026-09-04-013979-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302647
ДК 021:2015: 19244000-8 Гардинні тканиниАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-013978-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302646
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб ц/з- ID: UA-2026-09-04-013977-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302645
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричний термовентилятор- ID: UA-2026-09-04-013975-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302644
Ліцей "Троєщина" Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22906267ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шатер (намет) розсувний 3*6 м- ID: UA-2026-09-04-013976-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302643
ДК 021:2015: 39522530-1 НаметиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по перевірці димових та вентиляційних каналів (код 71630000-3)- ID: UA-2026-09-04-013973-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302641
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, перша кате...×-
М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143
- ID: UA-2026-09-04-013969-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302638
Вовковинецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406222ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:30)
-