-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та...×-
Ремонтно-реставраційні роботи будівлі навчального корпусу факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького, пам’ятки архітектури місцевого значення Будинок сільськогосподарської академії на вул. Студентській,1 (Студентська,3) у м. Дублянах. (охоронний № 471-М)., пошкодженої внаслідок воєнних дій у період збройної агресії російської федерації проти України (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-05-000026-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302946
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького ЄДРПОУ: 00492990ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини до автомобіля- ID: UA-2026-09-05-000025-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302945
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 20508060ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Амоксицилін/клавуланова кислота (Amoxicillin+Clavulanic acid), Амоксицил...×-
Лікарські засоби (Амоксицилін/клавуланова кислота (Amoxicillin+Clavulanic acid), Амоксицилін/клавуланова кислота (Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor))
- ID: UA-2026-09-05-000024-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302944
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Азитроміцин (Azithromycin))- ID: UA-2026-09-05-000023-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302943
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-05-000022-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302942
Запорізький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ЄДРПОУ: 20508060ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Рінгера Лактат (Electrolytes))- ID: UA-2026-09-05-000021-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302941
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії для забезпечення потреб електроустановок Споживача...×-
Послуги з розподілу електричної енергії для забезпечення потреб електроустановок Споживача та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії до електроустановок Споживачів за кодом ДК 021:2015 - 65310000-9 Розподіл електричної енергії (послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії).
- ID: UA-2026-09-05-000020-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302940
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАТОКІВСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ - СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЄДРПОУ: 36172988ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Іпратропій (Ipratropium bromide), Сальбутамол (Salbutamol))- ID: UA-2026-09-05-000019-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302939
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Пропранолол (Propranolol), Верапаміл (Verapamil))- ID: UA-2026-09-05-000018-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302938
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%; Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир м'який розсільний фет...×-
Сир кисломолочний 9%; Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421; Сир м'який розсільний фета 45-50%, ДСТУ 7996, 170-500г
- ID: UA-2026-09-05-000017-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302937
Славутицький ліцей "БезМеж" Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області ЄДРПОУ: 25658410ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:12)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234- ID: UA-2026-09-05-000016-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302936
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Метилпреднізолон (Methylprednisolone))- ID: UA-2026-09-05-000015-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302935
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний "Обухів"- ID: UA-2026-09-05-000014-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302934
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035- ID: UA-2026-09-05-000013-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302933
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Амікацин (Amikacin))- ID: UA-2026-09-05-000012-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302932
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-