-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-03-014840-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288177
Заклад загальної середньої освіти "Великоклецьківська гімназія" Корецької міської ради ЄДРПОУ: 24175709ДК 021:2015: 15000000-8 Продукти харчування, напої, тютюн та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги (проведення фізико-хімічних та мікробіологічних досліджень)- ID: UA-2026-09-03-014841-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288176
КЗ Сильнівська гімназія Головненської селищної ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 23018445ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-03-014839-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288175
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушники та туалетний папір ДК 021:2015 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушник...×-
Рушники та туалетний папір ДК 021:2015 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-09-03-014838-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288174
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 2" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26470275ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Саморіз...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Саморізи,
- ID: UA-2026-09-03-014835-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288171
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 04544530ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні- ID: UA-2026-09-03-014832-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288170
МАЛОКЛЮЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕЧЕНІЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566531ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роутери- ID: UA-2026-09-03-014829-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288169
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна ЄДРПОУ: 02071205ДК 021:2015: 32410000-0 Локальні мережіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з адмініс...×-
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення комплексу "КУРС")
- ID: UA-2026-09-03-014827-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288168
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-03-014831-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288167
Святопетрівський академічний ліцей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25666728ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прокату вантажних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-014828-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288165
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Електрокардіограф планшетного типу NEO ECG S120» або еквівалент- ID: UA-2026-09-03-014826-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288164
Військова частина А0873 ЄДРПОУ: 26614722ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички- ID: UA-2026-09-03-014824-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288163
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий, морква свіжа, капуста білоголова свіжа, цибуля ріпчаста свіжа, персики сві...×-
Буряк столовий, морква свіжа, капуста білоголова свіжа, цибуля ріпчаста свіжа, персики свіжі, банани свіжі, виноград свіжий столовий, апельсини свіжі, капуста пекінська
- ID: UA-2026-09-03-014823-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288161
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (цукор ) ЄЗС ДК 021:2015:15830000-5 цукор- ID: UA-2026-09-03-014822-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288160
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельний навантажувач- ID: UA-2026-09-03-014782-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288159
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-