-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її...×-
Послуги по виготовленню проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення на земельну ділянку в межах села Шинківщина Лубенського району, площею 1.4624 га, кадастровий номер 5322880306:06:001:0057, яка перебуває у власності Лубенської територіальної громади в особі Лубенської міської ради, змінивши цільове призначення земельної ділянки: із земель-землі для городництва (код КВЦПЗ 01.07) на землі-для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ-01.01)
- ID: UA-2026-08-31-001731-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235053
Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради ЄДРПОУ: 37504366ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні (44190000-8)- ID: UA-2026-08-31-001747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235048
Центральна стоматологічна поліклініка Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 07985654ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари в асортименті- ID: UA-2026-08-31-001732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235046
Офіс охорони культурної спадщини Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26256659ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань- ID: UA-2026-08-31-001735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235044
Відділ культури Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43025531ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Редуктор, редуктор ST, набір прокладок- ID: UA-2026-08-31-001742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235043
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники. Розчинник- ID: UA-2026-08-31-001727-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235042
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення газопостачання без застосування зварювальних робіт- ID: UA-2026-08-31-001749-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235040
Адміністрація Інгульського району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410582ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
влаштуваняя пандуса- ID: UA-2026-08-31-001729-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235037
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КОМФОРТ" БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37753532ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44130000-0 Каналізаційні системи (труба каналізаційна)- придбання матеріалів для ремонту в...×-
44130000-0 Каналізаційні системи (труба каналізаційна)- придбання матеріалів для ремонту водомережі
- ID: UA-2026-08-31-001737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235036
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування електричного обладнання- ID: UA-2026-08-31-001740-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235035
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОСТОМЕЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131265ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-08-31-001745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235034
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт вул. Польова с. Лозуватка Звенигородського району Черкаської облас...×-
Поточний дрібний ремонт вул. Польова с. Лозуватка Звенигородського району Черкаської області
- ID: UA-2026-08-31-001726-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235032
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
печиво- ID: UA-2026-08-31-001721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235031
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОГАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43686108ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по поточному ремонту кабельної лінії 10 кВ- ID: UA-2026-08-31-001734-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235029
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Введення в облік 3-ф прямото...×-
51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Введення в облік 3-ф прямоточного вузла обліку в електроустановках до 1000 В
- ID: UA-2026-08-31-001736-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235028
КП Високопільський центр первинно медико санітарної допомоги" Високопільської селищної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38186479ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -