-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фоторамки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний...×-
Фоторамки (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39290000-1 - Фурнітура різна)
- ID: UA-2026-09-03-013748-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287128
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири- ID: UA-2026-09-03-013754-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287127
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-013756-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287126
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж кондиціонерів на КП «Харківський метрополітен»- ID: UA-2026-09-03-013752-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287125
КП "Харківський метрополітен" ЄДРПОУ: 04805918ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5) (в талонах)- ID: UA-2026-09-03-013747-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287123
Комунальне підприємство Багатогалузеве об'єднання комунального господарства Мирноградської міської ради ЄДРПОУ: 21973020ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення друкованої продукції, а саме дипломів для проведення муніципального конкурсу...×-
Виготовлення друкованої продукції, а саме дипломів для проведення муніципального конкурсу імені Івана Франка у 2026р
- ID: UA-2026-09-03-013755-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287122
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА МІСЬКА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЄДРПОУ: 26434517ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник- ID: UA-2026-09-03-013749-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287121
Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 04057287ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-013750-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287120
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладки урол.Тена слім нормал№24 4крап.- ID: UA-2026-09-03-013751-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287119
КНП Помічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги ЄДРПОУ: 41835741ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопля,капуста,цибуля,морква,буряк- ID: UA-2026-09-03-013746-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287117
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Зовнішній жорсткий диск – 30233132-5)- ID: UA-2026-09-03-013743-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287114
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інверторний генератор за кодом ДК 021:2015: «31120000-3 Генератори»- ID: UA-2026-09-03-013655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287111
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-03-013736-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287110
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний онкологічний центр» ЄДРПОУ: 05480996ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (Н...×-
Пакети програмного забезпечення для мережевого обладнання виробництва компанії Fortinet (НЯ ОСР)
- ID: UA-2026-09-03-013729-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287109
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 48220000-6 Пакети програмного забезпечення для мереж Інтернет та ІнтранетЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів ( учні,які навчаються у класах спортивн...×-
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів ( учні,які навчаються у класах спортивного профілю)
- ID: UA-2026-09-03-013732-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287105
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -