-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з обслуговування програмного забезпечення інформаційно-програмного комплексу "...×-
послуги з обслуговування програмного забезпечення інформаційно-програмного комплексу "Місцевий бюджет", ІАС "LOGICA"
- ID: UA-2026-09-02-008465-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267248
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування мережі газопостачання- ID: UA-2026-09-02-008471-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267244
Конотопська районна державна адміністрація ЄДРПОУ: 04058143ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння гарбуза, соняшника та кунжута- ID: UA-2026-09-02-008454-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267243
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-008453-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267241
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочерізка з набором дисків- ID: UA-2026-09-02-008443-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267239
Війкова частина А4698 ЄДРПОУ: 26637396ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15330000-0 "Оброблені фрукти та овочі"- ID: UA-2026-09-02-008456-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267237
ЗБАРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590949ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи....×-
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.
- ID: UA-2026-09-02-008449-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267236
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Гімназія №40» КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23642451ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем (розетка)- ID: UA-2026-09-02-008455-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267235
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Новосанжарської селищної ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 45846029ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція- ID: UA-2026-09-02-008452-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267234
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-02-008451-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267233
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС" ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31616100ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників (50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслугову...×-
Послуги з перезарядки вогнегасників (50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-008448-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267232
КЗ Залузький заклад дошкільної освіти "Ромашка" Білогірської селищної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 33409719ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-008431-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267225
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ № 14 ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803042ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик тиску в трубі- ID: UA-2026-09-02-008440-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267222
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до тракторної техніки- ID: UA-2026-09-02-008438-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267220
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-02-008435-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267219
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -