-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500 (25 кг)- ID: UA-2026-08-31-006413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239712
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Стіл 2-х тумбовий)- ID: UA-2026-08-31-006416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239711
ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щити опалубки та комплектуючі- ID: UA-2026-08-31-006411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239706
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-006421-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239704
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42637772ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31531000-7 - Лампи- ID: UA-2026-08-31-006400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239703
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 31531000-7 ЛампиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Станки для гоління- ID: UA-2026-08-31-006410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239702
ДК 021:2015: 33720000-3 Бритви та манікюрні чи педикюрні набориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з обслуговування автомобільним транспортом- ID: UA-2026-08-31-006418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239701
Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37458823ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч прозорий. Код ДК 021:2015 - 44420000-0 Будівельні товари- ID: UA-2026-08-31-006419-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239700
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно садове ( ДК 021:2015:44920000-5 - Вапняк, гіпс і крейда )- ID: UA-2026-08-31-006402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239699
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до роторної косарки- ID: UA-2026-08-31-006406-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239698
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин; Газ скраплений; Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-006401-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239697
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГРАДИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38412444ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротовари, згідно коду ДК 021:201531680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари д...×-
Електротовари, згідно коду ДК 021:201531680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-006408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239696
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття території біля гаражів ДКП «Луцьктепло» за...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття території біля гаражів ДКП «Луцьктепло» за адресою: м. Луцьк, вул. Корсака Івана, 2 після заміни (ремонту) теплової мережі
- ID: UA-2026-08-31-006403-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239695
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
доместос, миючий засіб- ID: UA-2026-08-31-006409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239694
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Натуральні тканини- ID: UA-2026-08-31-006399-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239693
Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 44979406ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниЗавершена -