-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту тепломереж- ID: UA-2026-09-04-004987-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293745
Державна установа "Табір для тримання військовополонених "Центр 5" ЄДРПОУ: 08562973ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кільце під зливну пробку- ID: UA-2026-09-04-004994-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293744
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ЄДРПОУ: 40408678ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комп’ютерної техніки- ID: UA-2026-09-04-004978-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293740
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІНГУЛЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04052548ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-04-004989-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293738
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІКНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" Вікнянської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 44003409ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні, печиво- ID: UA-2026-09-04-004970-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293731
Березнянський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26224122ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурт ( 15550000-8 - Молочні продукти різні);- ID: UA-2026-09-04-004969-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293730
ВІЛЬШАНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТА РИБКА" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33487845ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Питна вода (Питна вода)- ID: UA-2026-09-04-004967-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293729
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-04-004975-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293727
КУ Бараші комунсервіс ЄДРПОУ: 43028155ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів (вимикач маси)- ID: UA-2026-09-04-004972-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293726
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412366ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профілометр TIME3221 (вимірювач шорсткості поверхні) або еквівалент, ДК 021:2015: 38340000...×-
Профілометр TIME3221 (вимірювач шорсткості поверхні) або еквівалент, ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин.
- ID: UA-2026-09-04-004962-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293725
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічних умов про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розпо...×-
Виготовлення технічних умов про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу з проєктуванням лінійної частини приєднання замовником
- ID: UA-2026-09-04-004955-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293724
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти ЄДРПОУ: 34084942ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-04-004961-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293723
Щербанівський ЗДО №1 "Світлячок" ЄДРПОУ: 26232898ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДБЖ (Інвертор 3,6 кВт IINERGY однофазний та батарея акумуляторна Iltracell LIT)- ID: UA-2026-09-04-004960-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293721
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-09-04-004940-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293718
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ" ЄДРПОУ: 02140691ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Договір про надання послуг з обстеження громадського будинку з господарськими (допоміжними...×-
Договір про надання послуг з обстеження громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами за адресою: селище Дашава, вул.С.Бандери,11
- ID: UA-2026-09-04-004954-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293717
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04055943ДК 021:2015: 71631300-3 Послуги з технічного огляду будівельЗавершена -