-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ст...×-
ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (стабілізатор напруги)
- ID: UA-2026-09-04-009570-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298252
Делятинський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188694ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-009545-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298251
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Затирка 1,2 кг- ID: UA-2026-09-04-009549-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298249
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лямбда-зонт, Вмикач сигналу стоп FACET, Котушка запалювання- ID: UA-2026-09-04-009565-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298245
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки проектно-кошторисної документації з проходження експертизи кошторисної...×-
Послуги з розробки проектно-кошторисної документації з проходження експертизи кошторисної документації та отримання експертної оцінки на "Встановлення модульної системи автоматичного пожежогасіння над варочними поверхнями в харчоблоці їдальні" Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва, за адресою: м.Київ, вул.Ореста Левицького, 18/1" (ДК 021:71320000-7 - Послуги з інженерного проектування) та отримати позитивну експертну оцінку проєкту
- ID: UA-2026-09-04-009558-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298244
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03875118ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки- ID: UA-2026-09-04-009559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298243
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-04-009553-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298242
Римачівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018184ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя: Шпатель MAAN з пласт. ручкою, 350 мм., Шпатель MAAN з пластмасовою ручкою, 100 м...×-
Знаряддя: Шпатель MAAN з пласт. ручкою, 350 мм., Шпатель MAAN з пластмасовою ручкою, 100 мм, Пензлик радіаторний, тип "Стандарт", 2,0'', Пензлик Хардекс *37* для олійних фарб, 70 мм за ДК 021:2015: 44510000-8- Знаряддя
- ID: UA-2026-09-04-009555-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298240
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03499885ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аргохімічна продукція (Джин)- ID: UA-2026-09-04-009552-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298239
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» ЄДРПОУ: 33441250ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідження води питної на мікробіологічні та санітарно хімічні показники- ID: UA-2026-09-04-009564-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298238
Демківська гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26223039ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гумові вироби- ID: UA-2026-09-04-009560-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298237
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18930000-7 - Мішки та пакети (Мішок поліпропіленовий)- ID: UA-2026-09-04-009557-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298236
Комунальний заклад "Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02548895ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ендобронхіальні трубки – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації...×-
Ендобронхіальні трубки – ДК 021:2015 – 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Ендотрахеальна армована трубка – ДК 021:2015 – 33171000-9 - Анестезійні та реанімаційні інструменти, код НК 024:2023 - 33171000-9 - Анестезійні та реанімаційні інструменти; код НК 031:2024 - R01030202 ЕНДОТРАХЕАЛЬНІ ТРУБКИ, З МАНЖЕТОЮ, АРМОВАНІ; Набір двопросвітна бронхіальна трубка лівостороння – ДК 021:2015 – 33171000-9 - Анестезійні та реанімаційні інструменти; код НК 031:2024 -31328 - Трубка ендобронхіальна; код НК 031:2024 - R01040202 ЕНДОБРОНХІАЛЬНІ ТРУБКИ, ЛІВОСТОРОННІ, ДВОПРОСВІТНІ)
- ID: UA-2026-09-04-009544-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298235
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморіз зі сверд. 4,8х19,20,35/ фермер. EPDM- ID: UA-2026-09-04-009547-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298232
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території від буд. № 10 А до буд. № 16 В на вул. Миколайчука в м. І...×-
Послуги з благоустрою території від буд. № 10 А до буд. № 16 В на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-009536-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298231
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-