-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-02-004613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263417
КП Бродиводоканал ЄДРПОУ: 20801937ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Ве...×-
26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Вентилі тонкого регулювання та редуктори)
- ID: UA-2026-09-02-004578-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263414
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування- ID: UA-2026-09-02-004605-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263413
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40535043ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційні системи- ID: UA-2026-09-02-004646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263411
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22107388ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Болт в зборі- ID: UA-2026-09-02-004584-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263410
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція (яйце куряче)- ID: UA-2026-09-02-004587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263409
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08564794ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штучне каміння (перлини) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")- ID: UA-2026-09-02-004619-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263408
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Подовжувач інфузійний- ID: UA-2026-09-02-004564-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263407
ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту :»Нове будівництво блочно-...×-
Послуги з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту :»Нове будівництво блочно-модульної газової котельні на території Професійного коледжу індустрії краси і технологій міста Житомира, за адресою: вул. Сергій Параджанова, 72»
- ID: UA-2026-09-02-004616-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263406
Департамент освіти Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 02143235ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (грунтовка, клей для плитки, ВДВА Снежка)- ID: UA-2026-09-02-004593-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263405
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг" Новосанжарської селищної ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 45846029ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконстр...×-
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проекту: "Реконструкція зовнішніх електричних мереж для приєднання складської будівлі ТОВ "ХЕППІГАРДЕН" по вул. Степанкова Костя, 6 в м. Хмельницькому" (ТУ нестандартного приєднання ТУ: 004759-091225-1-22-05-2-000000-1 від 09.12.2025 р.)
- ID: UA-2026-09-02-004589-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263404
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лабораторних досліджень (ДК 021:2015 (CPV) : 85110000-3 Послуги лікувальних зак...×-
Проведення лабораторних досліджень (ДК 021:2015 (CPV) : 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
- ID: UA-2026-09-02-004600-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263403
ВЕРБСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЄДРПОУ: 43991270ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорта на об'єкт неру...×-
Послуги з технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорта на об'єкт нерухомого майна
- ID: UA-2026-09-02-004601-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263402
Іванківська селищна рада ЄДРПОУ: 04358000ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-004597-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263401
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "СОКОЛЯТКО" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43720611ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана 20%, фасування 400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418, Кефір 2,5%, фасування 500г,...×-
Сметана 20%, фасування 400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418, Кефір 2,5%, фасування 500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417, Йогурт питний 2,5%, фасування 400г, плівка поліетиленова, без наповнювача (ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні)
- ID: UA-2026-09-02-004590-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263400
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-