-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-02-006202-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264997
КЗ Єзупільський ліцей Єзупільської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20562740ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон, Газ нафтовий скраплений, тал...×-
Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон, Газ нафтовий скраплений, талон
- ID: UA-2026-09-02-006194-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264996
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЖИТЛОБУД" ЄДРПОУ: 31733547ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-006205-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264994
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань" ЄДРПОУ: 03083340ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 44310000-6 - Вироби з дроту (код ДК 021:2015 - 44315100-2 - Зварювальне...×-
Код ДК 021:2015 - 44310000-6 - Вироби з дроту (код ДК 021:2015 - 44315100-2 - Зварювальне приладдя: електроди "Моноліт" 3 мм (велика) 2,5 кг 6 шт./ящ. (5 шт.)
- ID: UA-2026-09-02-006199-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264991
КРИВЧИЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190461ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло- ID: UA-2026-09-02-006191-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264990
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СЕЛЕЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551694ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Dell Pro 15 Essential (DC15250_RPLU_006_P)- ID: UA-2026-09-02-006187-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264988
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (ямкового) ремонт асфальтобетонного покриття на ділянці тепломережі ТК 274-ТК 275...×-
Поточний (ямкового) ремонт асфальтобетонного покриття на ділянці тепломережі ТК 274-ТК 275 в районі ж/б № 81 по вул. Добровольського в м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-006190-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264985
Комунальне виробниче підприємство "Теплоенерго"м. Горішні Плавні" ЄДРПОУ: 13940851ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа CЕ 285A 85 A HP LaserJet 1102/1132; Заправка картриджа Canon 725;Заправ...×-
Заправка картриджа CЕ 285A 85 A HP LaserJet 1102/1132; Заправка картриджа Canon 725;Заправка картриджа HP 1566|1606 278 78;Заправка картриджа Xerox 3130(3115)3052/5928; Заправка картриджа Canon 070-071;Регенерація картриджа CЕ 285A 85 A HP LaserJet 1102/1132;Регенерація картриджа Xerox 3130(3115)3052/5928;(Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-02-006173-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264984
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: &quo...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Українська,1 (під'їзд 2), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.,50019"
- ID: UA-2026-09-02-006185-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264982
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-006189-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264981
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вогнепальної зброї та боєприпасів- ID: UA-2026-09-02-006181-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264979
Військова частина А0363 ЄДРПОУ: 07759780ДК 021:2015: 50620000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вогнепальної зброї та боєприпасівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль спеціалізованого призначення моделі SUZUKI S-CROSS (або еквівалент)- ID: UA-2026-09-02-006180-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264977
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 10" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24341622ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Верстати- ID: UA-2026-09-02-006183-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264975
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
SKINTACT ЕКГ електроди F-55- ID: UA-2026-09-02-006178-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264974
Військова частина 1489 ЄДРПОУ: 14321624ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-09-02-006177-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264973
Середня загальноосвітня школа № 60 м. Львова ЄДРПОУ: 22350315ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -