-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15550000-8 Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-01-011841-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258637
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе хека для учнів 1-11 класів- ID: UA-2026-09-01-011840-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258636
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-01-011837-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258633
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тримач для вакуумних пробірок.- ID: UA-2026-09-01-011832-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258630
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" ЄДРПОУ: 30083840ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 11 класів Угорницького ліцею Івано-Фра...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 11 класів Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-09-01-011833-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258628
УГОРНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20558885ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські та санітарно-гігієнічні товари- ID: UA-2026-09-01-011829-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258627
КЗ " ШВСМ "Олімпієць" ЄДРПОУ: 02928367ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл...×-
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
- ID: UA-2026-09-01-011830-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258626
Чернівецька гімназія № 5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 36882721ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адміністративні послуги державних установ- ID: UA-2026-09-01-011831-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258625
Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова ЄДРПОУ: 14163438ДК 021:2015: 75120000-3 Адміністративні послуги державних установАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб з пшеничного, цільнозернового борошна, нарізаний, в упаковці, хліб білий із борошна в...×-
Хліб з пшеничного, цільнозернового борошна, нарізаний, в упаковці, хліб білий із борошна вищого сорту (формований), в упаковці
- ID: UA-2026-09-01-011828-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258624
КУСТОЛОВО-СУХОДІЛЬСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "БАРВІНОК" МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40341776ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Живильні середовища- ID: UA-2026-09-01-011827-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258623
Комунальне Некомерційне Підприємство "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району ЄДРПОУ: 05481104ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Огірок квашений, квашена капуста- ID: UA-2026-09-01-011825-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258622
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Велопарковки для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або еваку...×-
Велопарковки для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
- ID: UA-2026-09-01-011826-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258621
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК" ЄДРПОУ: 37121913ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-01-011824-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258620
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ГРОМАДЯН ДО НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ" ЄДРПОУ: 45919353ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 01:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Oukitel P2001E Plus або Oukitel P2400E або Oukitel P2001 Plus- ID: UA-2026-09-01-011821-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258619
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 21:27)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Соки фруктові України.- ID: UA-2026-09-01-011822-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258618
ЛІЦЕЙ № 2 СЕЛИЩА КРИЖОПІЛЬ КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23107383ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 07:00)
-