-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладд...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-006276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239562
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності- ID: UA-2026-08-31-006275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239560
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381128ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленова продукція для пакування відходів- ID: UA-2026-08-31-006280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239559
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія код ДК 021:2015:15420000-8 Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-08-31-006267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239558
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 44170000-2 - Пл...×-
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами (Бронеплівка)
- ID: UA-2026-08-31-006260-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239557
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-006271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239556
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки, клей до багет, силікон (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 24910000-6 Кл...×-
Клей для плитки, клей до багет, силікон (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 24910000-6 Клеї)
- ID: UA-2026-08-31-006272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239552
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (дюбелі, шурупи по дереву) (код ДК 021:2015 - 44530000-4 Кріпильні детал...×-
Кріпильні деталі (дюбелі, шурупи по дереву) (код ДК 021:2015 - 44530000-4 Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-08-31-006261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239551
ТОМАШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319272ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-08-31-006258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239549
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ в режимі он-лайн до еле...×-
ДК 021:2015 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Медзаклад" за рівнем Експертус Головна медсестра PRO).
- ID: UA-2026-08-31-006246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239547
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання системи відеоспостереження для Завадівської гімназії імені Михайла Вербицького...×-
Обладнання системи відеоспостереження для Завадівської гімназії імені Михайла Вербицького Яворівської міської ради Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-006255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239546
відділ освіти Яворівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44069297ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний. Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-006249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239545
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратний ключ безпеки- ID: UA-2026-08-31-006243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239544
П'ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354120ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання ( заміна фільтр масляний, фільтр повітряний, фільтр салону, заміна оливи) на автомобіль RENAULT DUSTER
- ID: UA-2026-08-31-006245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239542
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 41190270ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кружка з брендуванням- ID: UA-2026-08-31-006254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239541
Відділ у справах культури, молодіжної політики та спорту Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 44659819ДК 021:2015: 39221121-1 ЧашкиЗавершена -