-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-014522-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273241
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво різне- ID: UA-2026-09-02-014520-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273240
НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ» ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25658485ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 20x20х1,8мм Труба профільна 15x15х1,8мм Труба профільна 60x40х2,0мм- ID: UA-2026-09-02-014519-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273237
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш свинний.- ID: UA-2026-09-02-014517-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273236
ГЛИБОКОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СТРИМТУРА" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452453ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-02-014516-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273235
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-014514-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273234
Ліцей №3 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 26244917ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання сухарів паніровачних (код ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з...×-
Придбання сухарів паніровачних (код ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-09-02-014515-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273233
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-02-014512-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273232
НЕЛІПИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I - III СТУПЕНІВ НЕЛІПИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26395929ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 22:37)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ложки одноразового використання (39222110-8 - Столові прибори і тарілки одноразового викор...×-
Ложки одноразового використання (39222110-8 - Столові прибори і тарілки одноразового використання), глибокі тарілки одноразового використання (39222110-8 - Столові прибори і тарілки одноразового використання), мілкі тарілки одноразового використання (39222110-8 - Столові прибори і тарілки одноразового використання), стакани одноразового використання (200 мл.) (39222120-1 - Стакани одноразового використання)
- ID: UA-2026-09-02-014511-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273231
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради ЄДРПОУ: 44116184ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манна крупа- ID: UA-2026-09-02-014509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273228
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІМНАЗІЯ №24 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803071ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-02-014507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273227
БЕДЕВЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕДЕВЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452430ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-02-014513-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273226
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персонального комп’ютера- ID: UA-2026-09-02-014506-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273225
Степанівська початкова школа Верхнянської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23802653ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-09-02-014505-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273224
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти- ID: UA-2026-09-02-014502-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273222
ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-