-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245801
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-08-31-012552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245800
Відділ воєнізованої охорони Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 40242060ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги у сфері інформатизації, а саме: універсальні електронні комунікаційні послуги (інф...×-
послуги у сфері інформатизації, а саме: універсальні електронні комунікаційні послуги (інформаційно-телекомунікаційні послуги) - Абонентна плата за доступ до мережі Інтернет
- ID: UA-2026-08-31-012549-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245797
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівс...×-
Організація харчування у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Рожнівської сільської ради
- ID: UA-2026-08-31-012547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245796
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи по вул.Шевченка,25 в м.Чортків,Чортківський район- ID: UA-2026-08-31-012548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245795
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцей ім.Романа Шухевича Івано...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-012545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245793
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-08-31-012543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245792
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15840000-8 «Какао, шоколад та цукрові кондитерські вироби»- ID: UA-2026-08-31-012542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245791
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послугу з організації дня відпочинку- ID: UA-2026-08-31-012540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245790
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво. Встановлення захисної споруди з автотрансформатором АТ 330/110/35 кВ дл...×-
«Нове будівництво. Встановлення захисної споруди з автотрансформатором АТ 330/110/35 кВ для заживлення ПС 35/10/6»
- ID: UA-2026-08-31-012539-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245789
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-012544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245788
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245787
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відріз марлевий 0,9 x 10 м (код НК 024:2023: 48128 - Стрічка марлева; код НК 031:2024: M02...×-
Відріз марлевий 0,9 x 10 м (код НК 024:2023: 48128 - Стрічка марлева; код НК 031:2024: M0201010102 - Ватно-марлеві вироби, відрізи, без рентгеноконтрастної смужки, нестерильні)) за кодом ДК 021:2015:33140000-3-Медичні матеріали
- ID: UA-2026-08-31-012536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245785
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02009896ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2026-08-31-012534-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245783
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245782
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -