-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-01-006908-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253744
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАГІН ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ" ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32502778ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15860000-4 Кава, чай та супутня продукція (Чай 0,140)- ID: UA-2026-09-01-006914-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253741
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини (ДК 021:2015: 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засоб...×-
Запасні частини (ДК 021:2015: 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-09-01-006913-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253740
Комарівська сільська рада ЄДРПОУ: 04412225ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з базами даних- ID: UA-2026-09-01-006890-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253735
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КОМИШУВАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41083586ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-01-006917-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253734
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22107388ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Змішувач для кухні та інше)- ID: UA-2026-09-01-006894-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253731
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мікрохвильова піч- ID: UA-2026-09-01-006899-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253730
КУ СМРВС ЄДРПОУ: 33698735ДК 021:2015: 39711362-4 Мікрохвильові печіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки, пакети- ID: UA-2026-09-01-006898-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253727
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-006889-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253723
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапняний розчин М4- ID: UA-2026-09-01-006888-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253721
КП Житомирське трамвайно-тролейбусне управління ЄДРПОУ: 03328310ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-09-01-006891-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253718
Заклад дошкільної освіти №1( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382393ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та газового обладнання- ID: UA-2026-09-01-006885-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253716
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реле\пускач- ID: UA-2026-09-01-006886-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253714
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3116 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45842155ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання в користування ККЕ Укртелекому, а також технічні, організаційні та економічні умов...×-
Надання в користування ККЕ Укртелекому, а також технічні, організаційні та економічні умови прокладання кабелів електронних комунікаційних мереж Замовника в ККЕ Укртелекому
- ID: UA-2026-09-01-006881-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253713
8 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38299914ДК 021:2015: 64220000-4 Телекомунікаційні послуги, крім послуг телефонного зв’язку і передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-01-006884-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253712
Радивилівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02547211ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -