-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги- ID: UA-2026-08-31-001977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235278
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація перевезень учасників змагань- ID: UA-2026-08-31-001965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235276
ГО "ЗООФК"ВАКО" ЄДРПОУ: 38207509ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда приміщення концертного залу для проведення вистав- ID: UA-2026-08-31-001976-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235275
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича" ЄДРПОУ: 02225588ДК 021:2015: 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило Epson 110 Black (C13T03P14A), Чорнило Epson для L3100/3110/3150 (103) Black (C13T0...×-
Чорнило Epson 110 Black (C13T03P14A), Чорнило Epson для L3100/3110/3150 (103) Black (C13T03P14A), Чорнило WWM Epson WorkForce Pro WF-M5690/WF-M5190 200г Black pigm (T8651/BP)
- ID: UA-2026-08-31-001973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235273
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ з урахуванням послуг з його транспортування» (ДК 021:2015: 09120000-6 «Газов...×-
Природний газ з урахуванням послуг з його транспортування» (ДК 021:2015: 09120000-6 «Газове паливо)
- ID: UA-2026-08-31-001962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235272
Комунальний заклад "Криничанський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 24448811ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14810000-2 Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-001963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235271
Довбиська селищна рада ЄДРПОУ: 04344392ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти № 10 «Джерельце» Н...×-
Послуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти № 10 «Джерельце» Нікопольської міської ради за адресою: 53219, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ХХХХХ
- ID: UA-2026-08-31-001960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235268
Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради ЄДРПОУ: 02142336ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому- ID: UA-2026-08-31-001970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235267
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИРАБІЧНИЙ (КІНСЬКИЙ) розчин д/ін., 150 МО/мл, 1 амп. імуноглоб. антираб....×-
ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИРАБІЧНИЙ (КІНСЬКИЙ) розчин д/ін., 150 МО/мл, 1 амп. імуноглоб. антираб. (5 мл) у комп. з 1 амп. з імуноглоб. антираб. розвед. 1:100 (1 мл) №5 (МНН Rabies, immunoglobulin, ДК 021: 2015 33650000-1) ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-001961-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235266
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986173ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення процедури присвоєння/підтвердження професійної кваліфікації з професії кухар- ID: UA-2026-08-31-001966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235265
Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26235226ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення спеціального обстеження пошкоджених конструктивних елементів ІІ мосту...×-
Послуги з проведення спеціального обстеження пошкоджених конструктивних елементів ІІ мосту Преображенського через річку Старий Дніпро в місті Запоріжжя
- ID: UA-2026-08-31-001959-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235264
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 44921382ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Вікентія Беретті, 6А, прочищення зливостічної мережі за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45330000-9 (Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-001958-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235263
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-001968-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235262
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Пристрої плавного пуску)- ID: UA-2026-08-31-001957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235260
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-08-31-001956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235258
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -