-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №1- ID: UA-2026-08-31-006437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239721
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тримач паперу, йоржик для унітазу, відро для сміття (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 3...×-
Тримач паперу, йоржик для унітазу, відро для сміття (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-006432-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239719
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистилянти- ID: UA-2026-08-31-006438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239717
КППОР "ПОЛТАВАФАРМАЦІЯ" ЄДРПОУ: 44476448ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високото...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (калібрування та перевірка автомобільного тахографа)
- ID: UA-2026-08-31-006424-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239714
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500 (25 кг)- ID: UA-2026-08-31-006413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239712
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Стіл 2-х тумбовий)- ID: UA-2026-08-31-006416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239711
ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рейка дерев'яна; код ДК 021:2015 – 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні «Єдиний...×-
Рейка дерев'яна; код ДК 021:2015 – 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-08-31-006415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239708
Коломийська міська рада ЄДРПОУ: 04054334ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щити опалубки та комплектуючі- ID: UA-2026-08-31-006411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239706
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-006421-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239704
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42637772ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31531000-7 - Лампи- ID: UA-2026-08-31-006400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239703
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 31531000-7 ЛампиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Станки для гоління- ID: UA-2026-08-31-006410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239702
ДК 021:2015: 33720000-3 Бритви та манікюрні чи педикюрні набориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з обслуговування автомобільним транспортом- ID: UA-2026-08-31-006418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239701
Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37458823ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч прозорий. Код ДК 021:2015 - 44420000-0 Будівельні товари- ID: UA-2026-08-31-006419-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239700
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно садове ( ДК 021:2015:44920000-5 - Вапняк, гіпс і крейда )- ID: UA-2026-08-31-006402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239699
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до роторної косарки- ID: UA-2026-08-31-006406-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239698
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -