-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портативний електронний контрольно-касовий апарат MG-V545T.02 (в комплекті з блоком живлен...×-
Портативний електронний контрольно-касовий апарат MG-V545T.02 (в комплекті з блоком живлення)
- ID: UA-2026-09-03-003049-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276511
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Парфум для дому- ID: UA-2026-09-03-003048-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276510
Комунальне підприємство "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02010422ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти гільзо-поршневі- ID: UA-2026-09-03-003044-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276508
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджу (50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)- ID: UA-2026-09-03-003024-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276506
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (участь в обласних змаганнях ГО ДТО ВФС...×-
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (участь в обласних змаганнях ГО ДТО ВФСТ "Колос")
- ID: UA-2026-09-03-003026-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276505
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-03-003033-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276504
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги діагностичної візуалізації Код ДК 85150000-5- ID: UA-2026-09-03-003043-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276503
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45350633ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-03-003025-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276501
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти- ID: UA-2026-09-03-003036-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276500
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3" ЄДРПОУ: 26244136ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн до телевізора- ID: UA-2026-09-03-003035-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276499
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЄРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409358ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Налагодження локальної мережі; поточний ремонт локальної мережі (заміна мережевого кабелю...×-
Налагодження локальної мережі; поточний ремонт локальної мережі (заміна мережевого кабелю, розеток, налагодження ПК); поточний ремонт локальної мережі
- ID: UA-2026-09-03-003029-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276497
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42143829ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-003028-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276492
ЗБАРАЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590949ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадових осіб ДК 021:2015 (CPV) : 80510000-2 Послуги з професійної підготовки сп...×-
Навчання посадових осіб ДК 021:2015 (CPV) : 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
- ID: UA-2026-09-03-003034-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276491
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОСІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01993546ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для здійснення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-03-003027-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276490
ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця (ДК 021: 2015 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція)- ID: UA-2026-09-03-003032-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276489
КЗ "Чернігівський ліцей" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266346ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -