-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичний ремонт однофазного електронного лічильника електроенергії (65)- ID: UA-2026-09-02-007980-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266768
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код дк 021 2015 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (підкод 45331110-0...×-
код дк 021 2015 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (підкод 45331110-0 — Встановлення котлів) ( Роботи з монтажу котлів та підключення до інженерних мереж згідно затвердженої проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Встановлення 2-х котлів опалювальних, твердопаливних Q=400 кВт на котельні Підлипенського ліцею Конотопської міської ради за адресою: с. Підлипне, вул. *******,***» )
- ID: UA-2026-09-02-007978-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266767
КП Теплогарант ЄДРПОУ: 32325215ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Стуса Василя м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-09-02-007964-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266764
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Туберкулін, розчин для ін'єкцій, 2 ТО/доза/0,1 мл, по 1 мл- ID: UA-2026-09-02-007970-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266763
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42043117ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-02-007952-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266762
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41832049ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А-4- ID: UA-2026-09-02-007967-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266761
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно,вівсяна крупа,горох,гречка,кукурудзяна крупа,перлова крупа,пшенична крупа,пшоно,ри...×-
Борошно,вівсяна крупа,горох,гречка,кукурудзяна крупа,перлова крупа,пшенична крупа,пшоно,рис,яшна крупа
- ID: UA-2026-09-02-007973-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266760
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки (подяка - 50 шт, почесна грамота - 150 шт) - 200 шт- ID: UA-2026-09-02-007954-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266754
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молоко сгущене- ID: UA-2026-09-02-007961-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266753
Нікопольське управління захисних масивів дніпровських водосховищ ЄДРПОУ: 05510177ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соус- ID: UA-2026-09-02-007971-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266752
Державний навчальний заклад "Бердичівське вище професійне училище" ЄДРПОУ: 02543503ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з внесенням змін в технічні паспорти (присвоєння індентифікаторів, зміна адреси) н...×-
Послуги з внесенням змін в технічні паспорти (присвоєння індентифікаторів, зміна адреси) на будівлі.
- ID: UA-2026-09-02-007974-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266751
Коростенське комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мережеве обладнання (ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання)- ID: UA-2026-09-02-007963-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266750
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ ЄДРПОУ: 41760289ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарське приладдя- ID: UA-2026-09-02-007968-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266749
Середня загальноосвітня школа № 60 м. Львова ЄДРПОУ: 22350315ДК 021:2015: 39224300-1 Мітли, щітки та інше прибиральне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-007957-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266748
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА" ЄДРПОУ: 02007532ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з влаштування бруківки території благоустрою вул. Набережна в с-щі Димер, Вишгород...×-
Послуги з влаштування бруківки території благоустрою вул. Набережна в с-щі Димер, Вишгородського р-ну Київської області
- ID: UA-2026-09-02-007958-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266746
Димерська селищна рада ЄДРПОУ: 04359488ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -