-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сверло по бетону 14*210мм, скотч двохсторонній 12мм*5м, прут метал. з різьбою, 8*1000, ніж...×-
Сверло по бетону 14*210мм, скотч двохсторонній 12мм*5м, прут метал. з різьбою, 8*1000, ніж укріплений 18мм, кутник покрівельника 600*400мм, коронка по бетону 68мм, дріт вязальний, дашок вентиляційний ф110
- ID: UA-2026-09-02-012259-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271020
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приєднання до газорозподільної системи (ДК 021:2015: 71330000-0 — Інженерні послуги різні)- ID: UA-2026-09-02-012242-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271017
Комунальне підприємство "Бахмутська житлова управляюча компанія" ЄДРПОУ: 34215406ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапори- ID: UA-2026-09-02-012258-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271016
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зарядний пристрій акумуляторний /GENU55EU/- ID: UA-2026-09-02-012255-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271014
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування- ID: UA-2026-09-02-012241-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271013
Середня загальноосвітня школа № 73 ЄДРПОУ: 22336031ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Синтетичні волокна (Агроволокно біле 1,6*100 м)- ID: UA-2026-09-02-012256-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271012
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 19720000-9 Синтетичні волокнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик прокладочний- ID: UA-2026-09-02-012240-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271010
КП "Яблунівське" Канівської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 43324816ДК 021:2015: 39812500-2 ГерметикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рівень цифровий- ID: UA-2026-09-02-012245-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271009
Національний університет "Чернігівська політехніка" ЄДРПОУ: 05460798ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збага...×-
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Харчові продукти для спеціальних медичних цілей)
- ID: UA-2026-09-02-012236-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271008
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003563ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги тренера з практичних навичок надання домедичної допомоги- ID: UA-2026-09-02-012235-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271007
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44332864ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні матеріали для дільниці благоустрою- ID: UA-2026-09-02-012238-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271005
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ кисень технічний- ID: UA-2026-09-02-012201-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271002
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Клей- ID: UA-2026-09-02-010603-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271001
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасн...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML120E28/P, шасі ZCFA81EM5M2706980) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-012229-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271000
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 ЄДРПОУ: 14321765ДК 021:2015: 50114000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-02-012232-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270999
Комунальне некомерційне підприємство "Ружинська центральна лікарня" Ружинської селищної ради ЄДРПОУ: 01991932ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -