-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети- ID: UA-2026-08-31-011409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244686
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади (накопичувальні водонагрівачі) для гарантованого забезпечення...×-
Електричні побутові прилади (накопичувальні водонагрівачі) для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-011399-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244684
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця (ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція)- ID: UA-2026-08-31-011406-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244681
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-08-31-011402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244680
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" ЄДРПОУ: 02070743ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської об...×-
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області
- ID: UA-2026-08-31-011403-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244678
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45682351ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зару...×-
Роботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці». Коригування
- ID: UA-2026-08-31-011401-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244677
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-08-31-011392-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244676
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26239738ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування, налаштування метрологічних характеристик ваг, підгонк...×-
Послуги з технічного обслуговування, налаштування метрологічних характеристик ваг, підгонка гир еталонних
- ID: UA-2026-08-31-011396-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244670
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-011387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244667
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення та заправки картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговува...×-
Послуги з відновлення та заправки картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки). (ПП "Реквест" - Договір № 61-26 від 26.08.2026р.).
- ID: UA-2026-08-31-011385-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244664
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проживання учасників заходу- ID: UA-2026-08-31-011386-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244663
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів - запасні частини
- ID: UA-2026-08-31-006250-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244662
Військова частина А3519 ЄДРПОУ: 26614490ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-011380-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244661
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22144952ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244660
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4...×-
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030)
- ID: UA-2026-08-31-011368-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244659
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -