-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Право на використання комп’ютерної програми "M.E.DOC"- ID: UA-2026-08-31-012428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245696
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вентиляційне обладнання згідно з ДК 021:2015: 42520000-7 «Вентиляційне обладнання»- ID: UA-2026-08-31-012404-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245692
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4122 ЄДРПОУ: 26631241ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Грома...×-
Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, буд. 4 А, для влаштування найпростішого укриття. Коригування
- ID: UA-2026-08-31-012413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245691
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект меблів для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінни...×-
Комплект меблів для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області (створення сучасного освітнього простору) Код за ДК 021:2015 єдиний закупівельний словник - 39160000-1 - Шкільні меблі
- ID: UA-2026-08-31-012419-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245689
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24902799ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Гайсин/...×-
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Гайсин/)
- ID: UA-2026-08-31-012415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245688
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення блокнотів, папок- ID: UA-2026-08-31-012414-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245687
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 45662927ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245686
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гібридна сонячна електростанція- ID: UA-2026-08-31-012409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245682
ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна не промислового використання твердої породи- ID: UA-2026-08-31-012411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245681
ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22988325ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (яйця)- ID: UA-2026-08-31-012410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245679
Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)" ЄДРПОУ: 08563665ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшет Lenovo Tab 8/128 Wi-Fi Luna Grey + Clear Case (ZAEH0195UA)- ID: UA-2026-08-31-012398-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245678
Військова частина А7015 ЄДРПОУ: 24974095ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до...×-
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
- ID: UA-2026-08-31-012401-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245675
ЗЗСО "Ветлівський ліцей" ЄДРПОУ: 23017109ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання контрольного геодезичного знімання по об’єкту: “Реконструкція зовнішніх мереж ел...×-
Виконання контрольного геодезичного знімання по об’єкту: “Реконструкція зовнішніх мереж електропостачання та ТП, в/м №72, с. Поворськ, Ковельський район, Волинська область ”
- ID: UA-2026-08-31-012402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245674
ЗАХІДНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАМОВНИКА РОБІТ ЄДРПОУ: 26630218ДК 021:2015: 71355000-1 Геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-012406-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245673
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів (ГАЗ 3309 держ.№ВН2098СЕ) за ДК 021:2015...×-
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів (ГАЗ 3309 держ.№ВН2098СЕ) за ДК 021:2015 – код 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-012405-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245672
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-