-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень- ID: UA-2026-09-03-014591-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287934
ЛІЦЕЙ №57 ІМЕНІ КОРОЛЯ ДАНИЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23888637ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-03-014593-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287933
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-014594-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287932
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр оливний- ID: UA-2026-09-03-014592-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287931
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 42913300-2 Оливні фільтриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2026-09-03-014590-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287930
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Держак- ID: UA-2026-09-03-014588-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287929
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-03-014587-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287928
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вішак для одягу- ID: UA-2026-09-03-014586-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287927
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 39136000-4 Вішалки-плічкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурти та інші ферментовані молочні продукти- ID: UA-2026-09-03-014585-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287926
Полянський ліцей Малинської сільської ради ЄДРПОУ: 24172711ДК 021:2015: 15551000-5 Йогурти та інші ферментовані молочні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-тематичний семінар на тему: "Методи проведення щозмінних передрейсових т...×-
Інформаційно-тематичний семінар на тему: "Методи проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів" за ДК 021:2015:80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки
- ID: UA-2026-09-03-014584-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287925
Управління освіти Новоодеської міської ради ЄДРПОУ: 44059865ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт прорізів із заміною вікон та дверей будівлі фільмобази літ. «Г-1» за адрес...×-
Поточний ремонт прорізів із заміною вікон та дверей будівлі фільмобази літ. «Г-1» за адресою: м. Харків, провулок Лазьківський, 12
- ID: UA-2026-09-03-014582-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287923
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “ЗНАХІДКА” ЄДРПОУ: 14107244ДК 021:2015: 45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок- ID: UA-2026-09-03-014581-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287922
Комунальний заклад"Олексіївський інформаційно-технологічний ліцей"Піщанобрідської сільської ради ЄДРПОУ: 33360549ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-03-014580-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287921
ОБЛАСНИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02137743ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
габіони за кодом ДК 44310000-6 — Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-03-014579-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287919
ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44076718ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-03-014577-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287918
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -