-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекти постільної білизни- ID: UA-2026-09-01-004101-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250951
Відділ культури, молоді, туризму та спорту Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 43905802ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) по технічному обслуговуванню і поточному ремонту автомобілів (поточний ремонт БАЗ 22154 ВЕ9916ЕІ)
- ID: UA-2026-09-01-004105-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250950
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41083041ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товари та обладнання для очищення води- ID: UA-2026-09-01-004100-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250946
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2026-09-01-004093-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250944
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі до унітазу- ID: UA-2026-09-01-004090-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250942
Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00413297ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремонт і технічне обслуговування легкових транспортних засобів загального призначення чи й...×-
Ремонт і технічне обслуговування легкових транспортних засобів загального призначення чи його складових частин у тому числі з використанням матеріалів
- ID: UA-2026-09-01-004087-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250940
Військова частина А1225 ЄДРПОУ: 22992781ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо безпечного захоронення відходів на центральному сміттєзвалищі селища Маньківк...×-
Послуги щодо безпечного захоронення відходів на центральному сміттєзвалищі селища Маньківка Уманського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-01-004075-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250938
Комунальне підприємство "Комунальник-М" ЄДРПОУ: 34089741ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80522000-9 Навчальні семінари- ID: UA-2026-09-01-004088-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250937
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БЕРЕЗАНСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998360ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспо...×-
Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-01-004083-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250934
Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького ЄДРПОУ: 02223750ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана- ID: UA-2026-09-01-004085-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250933
Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради Івано-Франківської області» ЄДРПОУ: 31575286ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-01-004072-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250932
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради ЄДРПОУ: 44045606ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та реєстрація картриджів- ID: UA-2026-09-01-004082-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250930
Фінансовий відділ Білозерської міської ради ЄДРПОУ: 44043216ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-004073-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250929
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту частини дорожнього покриття по вул. Паркова (в р-ні будинку №18) в м. Кагарлик Обухівського р-ну Київської обл.)
- ID: UA-2026-09-01-004078-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250928
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-01-004071-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250927
КЗ "Ковалівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Дзвіночок" Немирівської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26223619ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -