-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крани- ID: UA-2026-09-03-011572-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284953
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності, а саме: «Поточн...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності, а саме: «Поточний ремонт дороги комунальної власності по вулиці Данила Галицького від будинку № 2 до будинку № 12А в смт. Білогір’я Шепетівського району Хмельницької області» код ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-09-03-011568-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284952
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт бойлера- ID: UA-2026-09-03-011570-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284951
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття- ID: UA-2026-09-03-011556-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284940
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45395213ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа офісна- ID: UA-2026-09-03-011554-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284935
Барська міська рада ЄДРПОУ: 04051017ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта (ремонт електродвигуна), встановленого в ж...×-
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта (ремонт електродвигуна), встановленого в житловому будинку за адресою: просп. Володимира Івасюка,27-А (п.5, Рег.10880 ) в Оболонському районі м. Києва, код ДК 021:2015 – 50710000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель.
- ID: UA-2026-09-03-011555-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284931
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів...×-
ДК 021-2015 (CPV) 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з обслуговування автомобільним транспортним засобом для забезпечення навчально-тренувального процесу спортивних шкіл міста)
- ID: UA-2026-09-03-011559-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284927
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обігрівач,електрочайник, електрична турка, настільна лампа, пилосос- ID: UA-2026-09-03-011540-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284926
Інститут геологічних наук ЄДРПОУ: 05417182ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії та супутніх послуг (послуг із забезпечення перетік...×-
Послуги з розподілу електричної енергії та супутніх послуг (послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
- ID: UA-2026-09-03-011557-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284923
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22983575ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
печиво- ID: UA-2026-09-03-011549-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284922
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 - Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-011533-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284920
Комунальне некомерційне підприємство "Старосинявська багатопрофільна лікарня" Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 05481091ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15540000-5 Сирні продукти- ID: UA-2026-09-03-011539-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284919
ГАЙВОРОНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 02545005ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-03-011537-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284917
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт принтера Canon- ID: UA-2026-09-03-011544-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284916
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 35205472ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кабель- ID: UA-2026-09-03-011528-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284914
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -