-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лещата- ID: UA-2026-08-31-005639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238944
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрод, тип «петля», 30 градусів, до резектоскопів та уретеротомів монополярний типу STO...×-
Електрод, тип «петля», 30 градусів, до резектоскопів та уретеротомів монополярний типу STORZ (окрім Олимпус, Р.Вольф, Страйкер)
- ID: UA-2026-08-31-005642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238941
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982614ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту водомереж- ID: UA-2026-08-31-005663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238940
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт принтера Canon, код ДК 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-005658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238936
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13743205ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер для утилізації медичних предметів- ID: UA-2026-08-31-005634-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238935
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миюче для підлоги, миюче для вікон, миюче для посуду- ID: UA-2026-08-31-005646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238934
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дистанційний збір даних комерційного обліку із ЛУЗОД/АСКОЕ споживачів.- ID: UA-2026-08-31-005651-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238932
Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко ЄДРПОУ: 38468937ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, серветки столові. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові ху...×-
Туалетний папір, серветки столові. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-08-31-005648-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238931
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Wi-Fi-маршрутизатор Tenda RE3L (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-005595-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238930
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліквідація аварійного стану - частковий капітальний ремонт покрівлі 6 під'їзду житло...×-
Ліквідація аварійного стану - частковий капітальний ремонт покрівлі 6 під'їзду житлового будинку за адресою вул. П. Сагайдачного, буд. 1 в м. Запоріжжя
- ID: UA-2026-08-31-005647-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238928
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меморіальні плити(іменні таблички з пластика)- ID: UA-2026-08-31-005633-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238927
КП Ритуалсервіс ЄДРПОУ: 31781805ДК 021:2015: 44423450-0 Іменні табличкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диван BNB Solo 180 см- ID: UA-2026-08-31-005631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238925
Русанівська гімназія Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 25299135ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розподіл природного газу- ID: UA-2026-08-31-005632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238924
ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярський набір- ID: UA-2026-08-31-005630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238923
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля (картопля, крупа горохова, крупа сочевиця, квасоля біла)- ID: UA-2026-08-31-005614-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238920
Кременчуцька гімназія № 16 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 23554037ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -