-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник LED- ID: UA-2026-08-31-006439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239728
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника:...×-
Роботи з опломбування та приймання в експлуатацію вузла обліку газу на об’єкті Замовника: «Реконструкція системи газопостачання котельні «***» за адресою: вул.***, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»
- ID: UA-2026-08-31-006441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239726
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-08-31-006426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239725
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промислові гази- ID: UA-2026-08-31-006427-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239723
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №1- ID: UA-2026-08-31-006437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239721
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тримач паперу, йоржик для унітазу, відро для сміття (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 3...×-
Тримач паперу, йоржик для унітазу, відро для сміття (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-006432-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239719
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистилянти- ID: UA-2026-08-31-006438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239717
КППОР "ПОЛТАВАФАРМАЦІЯ" ЄДРПОУ: 44476448ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високото...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (калібрування та перевірка автомобільного тахографа)
- ID: UA-2026-08-31-006424-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239714
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500 (25 кг)- ID: UA-2026-08-31-006413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239712
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товарів для підтримки Збройних сил (Стіл 2-х тумбовий)- ID: UA-2026-08-31-006416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239711
ДК 021:2015: 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рейка дерев'яна; код ДК 021:2015 – 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні «Єдиний...×-
Рейка дерев'яна; код ДК 021:2015 – 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-08-31-006415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239708
Коломийська міська рада ЄДРПОУ: 04054334ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щити опалубки та комплектуючі- ID: UA-2026-08-31-006411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239706
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-006421-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239704
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42637772ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31531000-7 - Лампи- ID: UA-2026-08-31-006400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239703
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 31531000-7 ЛампиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Станки для гоління- ID: UA-2026-08-31-006410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239702
ДК 021:2015: 33720000-3 Бритви та манікюрні чи педикюрні набориАктивна -