-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-04-013279-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301936
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труби , заглушки- ID: UA-2026-09-04-013270-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301935
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-013273-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301933
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УСТИНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995315ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Строп ланцюговий G80 4СЛ 6,7т (4000 мм, з обмежувачем гілки) для вантажного автомобіля спе...×-
Строп ланцюговий G80 4СЛ 6,7т (4000 мм, з обмежувачем гілки) для вантажного автомобіля спеціалізованого DAEWOO Novus CH6CA з кран-маніпулятором, KLTCH6CA1SK000010, 2025 року випуску
- ID: UA-2026-09-04-013274-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301932
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 08588932ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15530000-2 Вершкове масло- ID: UA-2026-09-04-013268-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301931
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-04-013269-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301928
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для закладу середньої освіти, який бере участь у...×-
Комплекти меблів для навчальних кабінетів для закладу середньої освіти, який бере участь у реалізації Державного стандарту профільної середньої освіти, перелік яких визначено наказом МОН від 11.03.2026 р. №437 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2026р. №170)
- ID: UA-2026-09-04-013272-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301927
Чернівецький ліцей № 12 "Ювілейний" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21431052ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ліцензія на право використання інформаційно-аналітичної системи пошуку і обробки інформаці...×-
Ліцензія на право використання інформаційно-аналітичної системи пошуку і обробки інформації у сфері господарської та інших видів діяльності
- ID: UA-2026-09-04-013267-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301925
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428 ЄДРПОУ: 14321469ДК 021:2015: 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітикиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво будівель- ID: UA-2026-09-04-013263-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301924
МІЖНАРОДНИЙ МІЖВІДОМЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3070) ЄДРПОУ: 40163246ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-04-013256-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301922
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання технічного нагляду за виконанням робіт на об'єкті будівництва:"Капітал...×-
Виконання технічного нагляду за виконанням робіт на об'єкті будівництва:"Капітальний ремонт частини приміщень в адміністративній будівлі Болградського управління Державної казначейської служби України Одеської області за адресою: площа Крижанівського Данила, буд.7, м.Болград,Одеської області"
- ID: UA-2026-09-04-013262-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301921
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечні товари- ID: UA-2026-09-04-013260-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301919
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукти харчування згідно коду: ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста...×-
Продукти харчування згідно коду: ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234)
- ID: UA-2026-09-04-013259-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301918
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 44520000-1 — Замки, ключі та петлі (Зам...×-
Електромонтажні матеріали та замок ДК 021:2015 код 44520000-1 — Замки, ключі та петлі (Замок врізний Мотор Січ ЗВ4-6 медь; Замок навісний Бочка 80мм )
- ID: UA-2026-09-04-013255-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301917
Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" ЄДРПОУ: 00497087ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-09-04-013257-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301916
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -