-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСП ламінована (дуб сонома)- ID: UA-2026-08-31-011416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244691
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 13369178ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети- ID: UA-2026-08-31-011409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244686
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади (накопичувальні водонагрівачі) для гарантованого забезпечення...×-
Електричні побутові прилади (накопичувальні водонагрівачі) для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-011399-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244684
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця (ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція)- ID: UA-2026-08-31-011406-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244681
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-08-31-011402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244680
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" ЄДРПОУ: 02070743ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської об...×-
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області
- ID: UA-2026-08-31-011403-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244678
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45682351ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зару...×-
Роботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці». Коригування
- ID: UA-2026-08-31-011401-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244677
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення- ID: UA-2026-08-31-011392-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244676
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26239738ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички- ID: UA-2026-08-31-011400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244675
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування, налаштування метрологічних характеристик ваг, підгонк...×-
Послуги з технічного обслуговування, налаштування метрологічних характеристик ваг, підгонка гир еталонних
- ID: UA-2026-08-31-011396-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244670
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33140000 – 3 Медичні матеріали (33141110-4 Перев’язувальні матеріали) Пластир...×-
ДК 021:2015 33140000 – 3 Медичні матеріали (33141110-4 Перев’язувальні матеріали) Пластир бактерицидний, дитячий (НК 024:2023: 44990 – Лейкопластер до поверхневих ран; код НК 031:2024: М0599 – Медичні пластирі – інше); Вата стерильна (НК 024:2023: 58233 Рулон ватний стерильний), (НК 031:2024: M010101 Гідрофільна вата); Бинт марлевий н/ст 5м*10см (НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний), (НК 031:2024: M030101 Гідрофільні марлеві бинти); Серветка марлева стерильна (НК 024:2023 48134 Серветка марлева ткана стерильна )( Код НК 031:2024 M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ) ; Шпатель стерильний (код НК 024:2023 : 42461 Депресор язика оглядовий/НК 031:2024:V9001 Шпателі для язика, одноразові ); Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані (код НК 024:2023 : 56286 Рукавички оглядові/процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні; код НК 031:2024 — T01020204 Нітрилові рукавички для огляду / терапії) ; Пов'язка гідрогелева, універсальна, стерильна НК 024:2023: 47765 - Пов'язка на рану гідрогелева стерильна антибактеріальна, код НК 031:2024: M040405 - ГІДРОГЕЛЕВІ ПОВ'ЯЗКИ); Клей медичний ( НК 024:2023:10035 - Клей для поверхні шкіри; НК 031:2024:А108002 - Захисні креми/гелі для перистомної шкіри)
- ID: UA-2026-08-31-011389-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244668
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-011387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244667
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бачок омивача.- ID: UA-2026-08-31-011394-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244665
Виконавчий комітет Світловодської міської ради ЄДРПОУ: 04055280ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення та заправки картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговува...×-
Послуги з відновлення та заправки картриджів (ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки). (ПП "Реквест" - Договір № 61-26 від 26.08.2026р.).
- ID: UA-2026-08-31-011385-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244664
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проживання учасників заходу- ID: UA-2026-08-31-011386-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244663
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -