-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)- ID: UA-2026-09-02-003605-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262501
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04326106ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
АКБ УПС 12в 7А.- ID: UA-2026-09-02-003662-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262495
Захарівська селищна рада Роздільнянського района Одеської області ЄДРПОУ: 04378882ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-09-02-003646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262493
КЗ Центр розвитку фізкультури і спорту ЄДРПОУ: 44557830ДК 021:2015: 55521200-0 Послуги з доставки їжіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-003637-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262492
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (ноутбуки)- ID: UA-2026-09-02-003587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262491
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326090ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71310000-4: Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва ( експер...×-
ДК 021:2015:71310000-4: Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва ( експертні оцінка кошторисної частини проекту будівництва проекту Поточний ремонт (малярні роботи) металевої покрівлі будівлі Давидівського ліцею ім. Т. Г. Шевченка за адресою: село Давидів, вул. Галицька, 4 Б, Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-003656-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262490
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диплом фахового молодшого бакалавра- ID: UA-2026-09-02-003647-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262488
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-09-02-003598-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262487
Синевирський ліцей Синевирської сільської ради Хустського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439323ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані оліїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цілодобового спостереження за УПА на об'єкті Замовника та забезпечення її п...×-
Послуги з цілодобового спостереження за УПА на об'єкті Замовника та забезпечення її працездатності
- ID: UA-2026-09-02-003620-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262485
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ БЮРО ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25508067ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паяльник- ID: UA-2026-09-02-003619-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262482
Шабівська сільська рада Білгород-Дністровського району ЄДРПОУ: 04378043ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи кухонні, стелаж- ID: UA-2026-09-02-003614-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262478
ОЗО "Бишівський академічний ліцей" ЄДРПОУ: 25667596ДК 021:2015: 39141000-2 Кухонні меблі та обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-003613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262477
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітори АОС 24В31Н- ID: UA-2026-09-02-003610-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262476
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування, а саме: печиво та вафлі- ID: UA-2026-09-02-003586-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262475
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний...×-
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
- ID: UA-2026-09-02-003611-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262474
Андріївський ліцей Полтавської обласної ради ЄДРПОУ: 04590694ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -