-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-06-000197-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303882
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Без аукціону
Система ручна протидії БпЛА Сіткомет 7 картриджів без кейсу- ID: UA-2026-09-06-000193-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303881
Військова частина А4773 ЄДРПОУ: 26637255ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-06-000194-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303879
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці господарські- ID: UA-2026-09-06-000195-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303878
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДЯДЬКОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44023996ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Здоров'я, безпе...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Здоров'я, безпека та добробут» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (авт. Тороп К.С., Василенко Б. В., Штагер В.О.), у кількості 18 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000190-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303876
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Томати червоні солені, сорт перший, ДСТ...×-
Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Паста томатна 25% без солі, 300-500г
- ID: UA-2026-09-06-000191-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303875
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щіточне обладнання до тракторів, за кодом ДК 021:2015 - 34390000-7 «Приладдя до тракторів»...×-
Щіточне обладнання до тракторів, за кодом ДК 021:2015 - 34390000-7 «Приладдя до тракторів»
- ID: UA-2026-09-06-000189-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303874
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 ЄДРПОУ: 03351823ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-06-000188-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303873
Ліцей №1 селища Крижопіль КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20103727ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Самоскид вантажний PA-TIPPER 10 на шасі FAW або еквівалент за кодом ДК 021:2015 — 34130000...×-
Самоскид вантажний PA-TIPPER 10 на шасі FAW або еквівалент за кодом ДК 021:2015 — 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
- ID: UA-2026-09-06-000186-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303872
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 ЄДРПОУ: 03351823ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальні плакати з к...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальні плакати з курсу "Захист України", 6 примірників у кількості 6,12 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000187-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303871
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Без аукціону
Система протидії БпЛА Сіткомет для DJI Matrice 4 20 картриджів- ID: UA-2026-09-06-000184-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303870
Військова частина А4773 ЄДРПОУ: 26637255ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-06-000185-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303869
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДЯДЬКОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44023996ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-06-000183-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303868
Ліцей №1 селища Крижопіль КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20103727ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба хек морожена- ID: UA-2026-09-06-000182-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303867
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4E- ID: UA-2026-09-06-000181-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303866
Військова частина А4773 ЄДРПОУ: 26637255ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-