-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-02-011592-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270359
Опорний заклад "Смідинський ліцей" ЄДРПОУ: 41499525ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:0420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічн...×-
ДК 021:2015:0420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (послуги з поточного ремонту медичного обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-011583-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270355
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Сумської міської ради ЄДРПОУ: 03083133ДК 021:2015: 50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електротехнічна шафа для зовнішнього використання- ID: UA-2026-09-02-011169-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270354
Військова частина Т0460 ЄДРПОУ: 26641995ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021:2015:44220000-8-Столярні вироби...×-
Металопластикові вікна та двері, згідно коду CPV за ДК 021:2015:44220000-8-Столярні вироби
- ID: UA-2026-09-02-011575-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270353
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У м.КИЄВІ ЄДРПОУ: 38281967ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя до тракторів різне в асортименті ( ДК 021:2015:34390000-7 - Приладдя до тракторів...×-
Приладдя до тракторів різне в асортименті ( ДК 021:2015:34390000-7 - Приладдя до тракторів )
- ID: UA-2026-09-02-011587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270351
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги з підготовки та розміщення інформаційних матеріалів в газеті "Ві...- ID: UA-2026-09-02-011584-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270349
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42143829ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата проживання (зі сніданком)- ID: UA-2026-09-02-011582-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270348
Виконавчий комітет Сумської міської ради ЄДРПОУ: 04057942ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2026-09-02-011579-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270344
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ПВС 2*2,5, 2*1,5, гофра д.16- ID: UA-2026-09-02-011574-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270343
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з прочищення каналізаційної мережі за адресою вул. Новоукраїнська 1-3- ID: UA-2026-09-02-011569-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270342
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення побутових відходів- ID: UA-2026-09-02-011573-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270339
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 " ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35322919ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38750000-7 - Реле часу- ID: UA-2026-09-02-011566-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270334
КП Комунальне підприємство фірма "Лубниміськсвітло" ЄДРПОУ: 31854768ДК 021:2015: 38750000-7 Реле часуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електроди- ID: UA-2026-09-02-011567-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270332
Відділ освіти Іванківської селищної ради ЄДРПОУ: 44031188ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Основні неорганічні хімічні речовини (сода харчова)- ID: UA-2026-09-02-011548-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270331
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "ТЕРЕМОК" МІСТА БЕРЕЗНЕ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569120ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Садова в селищі Цебрикове Роздільнянського райо...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Садова в селищі Цебрикове Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-02-011563-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270330
Цебриківська селищна рада, Роздільнянського району, Одеської області ЄДРПОУ: 04378221ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -