-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з пересилання внутрішньої письмової кореспонденції- ID: UA-2026-09-02-010410-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269186
ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурт- ID: UA-2026-09-02-010420-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269185
Ізяславська початкова школа №3 Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 22766955ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з постачання примірників програмної продукції- ID: UA-2026-09-02-010419-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269184
Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" ЄДРПОУ: 25918992ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-09-02-010393-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269183
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-02-010418-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269181
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26078206ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-02-010411-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269179
ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ" ІМЕНІ ВІТАЛІЯ МАЛАХОВА ЄДРПОУ: 13699036ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай трав'яний, чай каркаде- ID: UA-2026-09-02-010406-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269178
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-09-02-010417-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269177
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування, підготовки документації щодо трансфертного...×-
Послуги консультаційні з питань оподаткування, підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції, підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу (79220000-2 Податкові послуги)
- ID: UA-2026-09-02-010402-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269175
Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випр...×-
ДК 021:2015 – 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-02-010407-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269173
Комунальний некомерційне підприємство "МЦПМСД" ММР ЄДРПОУ: 38395183ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Одяг для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: ( джемпер, гольф, джин...×-
Одяг для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування: ( джемпер, гольф, джинси - код ДК 021:2015 18230000-0 Верхній одяг різний
- ID: UA-2026-09-02-010400-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269171
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41852055ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива гідравлічна МГЕ 46В (20л)- ID: UA-2026-09-02-010391-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269168
КП "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 31728762ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Похоронне приладдя (39290000-1 Фурнітура різна, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного...×-
Похоронне приладдя (39290000-1 Фурнітура різна, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-02-010396-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269166
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава,чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-010389-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269163
БЕРЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561976ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів грома...×-
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (кришка закупорювально- гвинтова, скляні флакони)
- ID: UA-2026-09-02-010395-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269162
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" ЄДРПОУ: 02568182ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -