-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (плівка для ламінування) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку...×-
Канцтовари (плівка для ламінування) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013913-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302582
ДК 021:2015: 30192000-1 Офісне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папір офісний А4 80гр) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку...×-
Канцтовари (папір офісний А4 80гр) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013909-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302580
ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-04-013911-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302579
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перевезення лісопродукції (дрова паливні)- ID: UA-2026-09-04-013907-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302578
КП "Сколетеплоенерго" Сколівської міської ради ЄДРПОУ: 22391024ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів співроб...×-
Послуги з обробки даних та формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів співробітників
- ID: UA-2026-09-04-013908-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302577
ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентилятор- ID: UA-2026-09-04-013905-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302576
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі- ID: UA-2026-09-04-013906-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302575
Заклад дошкільної освіти № 69 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061887ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-04-013903-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302573
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-04-013898-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302572
Відділ освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради ЄДРПОУ: 41431802ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пров. Діани Петриненко в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівн...×-
Поточний ремонт пров. Діани Петриненко в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-013901-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302571
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45017103ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване (ДК 021: 2015: 15510000-6 Молоко та вершки)- ID: UA-2026-09-04-013900-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302570
Опорний заклад освіти "Ратнівський ліцей № 1 імені Героя України Едуарда Камардіна Ратнівської селищної ради" ЄДРПОУ: 21747967ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічна продукція (табличка об'єкта фонду захисної споруди цивільного захисту, т...×-
Поліграфічна продукція (табличка об'єкта фонду захисної споруди цивільного захисту, табличка покажчик руху до об'єкта фонду захисних споруд цивільного захисту)
- ID: UA-2026-09-04-013902-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302569
ДК 021:2015: 44423450-0 Іменні табличкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (вво...×-
44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (ввод, прокладка, штуцер, муфта, трійник, манжет, хомут, ніпель, картридж, американка, кут, фреза)
- ID: UA-2026-09-04-013899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302568
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир- ID: UA-2026-09-04-013897-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302567
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор- ID: UA-2026-09-04-013895-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302566
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -