-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік 0.2 л- ID: UA-2026-09-02-006379-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265169
Ізяславська початкова школа №3 Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 22766955ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ксилат розчин для інфузій по 200 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 200 мг/1мл розч...×-
Ксилат розчин для інфузій по 200 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 200 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл
- ID: UA-2026-09-02-006368-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265166
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту кабінетів в адміністрації КНП «Шосткинський МЦПМСД» за адресо...×-
Послуги з поточного ремонту кабінетів в адміністрації КНП «Шосткинський МЦПМСД» за адресою: м. Шостка, вул. Свободи,14
- ID: UA-2026-09-02-006367-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265165
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ШОСТКИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42264820ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (сантехнічні вироби).- ID: UA-2026-09-02-006365-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265164
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Сумської міської ради ЄДРПОУ: 03083133ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
омивач для автоскла- ID: UA-2026-09-02-006370-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265163
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з пересилання внутрішніх посилок (без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів;...×-
Послуги з пересилання внутрішніх посилок (без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів; без оголошеної цінності масою понад 10 кілограмів; з оголошеною цінністю); внутрішньої письмової кореспонденції (простих та рекомендованих поштових карток; простих та реєстрованих листів без оголошеної цінності (рекомендованих) масою до 50 грамів; реєстрованих листів з оголошеною цінністю масою до 2 кг); відправлень «Укрпошта Документи»; послугу «Кур’єрська доставка»
- ID: UA-2026-09-02-006363-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265162
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" ЄДРПОУ: 41884537ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Монітори 27" IPS 2560x1440 16:9, 20 штук- ID: UA-2026-09-02-005017-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265161
Воєнна академія імені Євгенія Березняка ЄДРПОУ: 14303342ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна, кутник та лист ПВЛ- ID: UA-2026-09-02-006366-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265160
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БЕНЗИН А-95- ID: UA-2026-09-02-006362-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265159
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ´Я КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42508006ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мобільна система ультразвукової діагностики з лінійним та конвексним датчиками- ID: UA-2026-09-02-006357-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265158
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ" ЄДРПОУ: 01984369ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для лінолеуму (ДК021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-02-006360-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265156
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-02-006358-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265155
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ СЕЛЕКЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 38851983ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби фасовані- ID: UA-2026-09-02-006351-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265153
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01987445ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для прибирання та господарські товари- ID: UA-2026-09-02-006352-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265152
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИЖОПІЛЬБЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 37338035ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Форсунка палива DEL28317158 (320/06881)- ID: UA-2026-09-02-006349-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265151
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -